Proč si i my v neděli oblékneme každou ponožku jinou

21. března, tedy v neděli, se slaví Světový den Downového syndromu. Být odlišný je normální, hlásá řada iniciativ. A podporují to ponožkovou výzvou, oslavující lidskou jedinečnost.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

19 března, 2021

Můžete se zapojit zkrátka jen tak, že si vezmete každou ponožku jinou, vyfotíte to a nasdílíte na sítě s hashtagem #ponozkovavyzva #spojmese #connect

Pomůžete šířit informovanost, odstraňovat bariéry a předsudky.

Navíc můžete koupit veselé a hravé ponožky Dedoles a přispěv tím na Společnost Downova syndromu. Až do konce března proto věnují 10 % z březnového výprodeje ponožek. Minulý rok Dedoles věnovalo 110 000 Kč, letos mají za cál 200 tisíc! Značku Dedoles si zapamatujete určitě právě proto, že veselé ponožky – každá jiná – tvoří základ jejich nabídky.

I my si oblékneme (nebo obujeme???) každou ponožku jinou – protože i my jsme přece každý jiný.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Stačí se vyfotit – s čistou, nenalíčenou pletí, stáhnout si vlasy z obličeje a zachovat neutrální výraz obličeje. Mimochodem, po skončení analýzy jsou fotografie ze serveru smazány.

Skin Genius zkoumá linky, vrásky a záhyby, které se začínají tvořit s věkem, dále jas, pevnost a pružnost pokožky a rovněž kvalitu pórů. Posledním zkoumaným aspektem je tón pleti – přirozená pigmentace, pihy, hnědé skvrny.

Program vám pak nabídne péči na míru, aby vaše tváře zůstali po dlouhou dobu co nejsvěžejší.

Vyzkoušejte ho buď za pomoci QR kódu nebo po kliknutí tady.

Také si přečtěte

podobné

Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky?...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!