Přímé lety na ostrov La Palma z Česka. Konečně jsou

Oblíbené Kanárské ostrovy budou ještě žádanější, až Češi zjistí, že z Prahy z letiště Václava Havla poletí přímá linka na ostrov La Palma.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

23 ledna, 2024

 

Všechny Kanárské ostrovy mají Češi dlouhodobě v oblibě. Ovšem teprve od letní sezony 2024 mohou objevit také menší a méně známý vulkanický ostrov La Palma. Zlákají vás zátoky s černým pískem, přírodu v národních parcích, vodopády, ale i na noční pozorování hvězd nebo autentická španělská kuchyně. A také podstatně méně turistů a s tím spojeného „barevného“ billboardového smogu. 

Přímá linka na La Palma z pražského letiště

Přímé lety zamíří z Letiště Václava Havla Praha do hlavního města Santa Cruz de La Palma jednou týdně od června do začátku října. Novou destinaci otevírá cestovní kancelář Čedok ve spolupráci s leteckou společností Smartwings.

„Do nové destinace plánujeme létat jednou týdně ve spolupráci s leteckou společností Smartwings. Hlavním lákadlem zájezdů budou jednoznačně národní parky, turistika a sopečná krajina, černé písčité pláže, koupání v přírodních bazénech nebo dobré podmínky pro vodní sporty,“ představil Miroslav Kubáč, produktový ředitel Čedoku. 

„Věřím, že La Palma české turisty zaujme a bude stejně oblíbená jako ostatní ostrovy. Jen v minulém roce využilo přímých letů na Kanárské ostrovy bezmála 80 tisíc cestujících na odletů,“ uvedl ředitel Leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip s tím, že do budoucna se snad podaří rozšířit přímé lety i další destinace.

V současnosti se lítá přímou linkou na Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura, na Lanzarote povětšinou s mezipřistáním na Gran Canaria na zpáteční cestě.

Přímé lety šetří čas i náklady.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!