Rty mrazem popraskané… SOS péče i ta preventivní, voňavá

Potřebujete skvělou péči o vaše rty? Chápeme, taky je máme mrazem celé rozpraskané, a tak pro vás máme tipů hned několik. Voňavých i lékarensky hojivých.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

2 minuty čtení

12 ledna, 2021

Pečující olej na rty od Labello je přesně tím, co potřebujete, když nemáte rty zakryté rouškou. Dodá rtům vysokým lesk, jemnou barvu a péči, ale zároveň je nevysuší, naopak vyživí díky obsahu přírodních olejů. Je veganský, neobsahuje minerální oleje.

 

Když máte mrazem popraskané rty, rtěnka není ideální. Raději použijte lehce zabarvený balzám.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Klasikou zůstává Blistex – ten doporučujeme hlavně na hory, a to hlavně po návratu z mrazivé procházky. Okamžitě uleví. Ale mázněte se i před procházkou – obsahuje SPF 15.

Podobně vám poslouží i Aquaphor SOS regenerační balzám na rty. Doporučím ho i na ty nejrozpraskanější rty. Je od Eucerin a seženete ho třeba v lékárně.

Exkluzivní balíček Lip-Locked od Grown Alchemist obsahuje dva balzámy na rty s příchutí vanilky a melounu, obohacené o vitamíny a antioxidanty, které jsou důležité pro hydrataci a hladké a pružné rty. Duo v červené barvě tvoří dokonalý pár, jeden do kabelky a druhý do koupelny.

 

A co Kneipp, líbil by se nám? Nám ano, má k dispozici vanilkový balzám v tom nejzajímavějším obalu. Už se těšte, jak si touhle péčí přemáznete svoje mrazem zkřehlé rty. Zahojí je raz dva.

Jelly balzám se rtěnkou od Avonu pak použijte třeba večer, kdy se máte setkat u krbu s přáteli, chcete mít rty lehce zabarvené, ale máte pocit, že klasická rtěnka by jim ještě zkrátka nesedla – na to jsou příliš popraskané.

A na závěr něco hodně voňavého a přírodního – Bio Levandulový olej na rty dokonale chrání, vyživují a pečují o popraskané rty. Oleje vytváří na rtech jemnou ochrannou vrstvu, která rty vyživuje, chrání proti popraskání a zanechává je sametově hebké a lesklé. Navíc díky macerátům ze zklidňující levandule lékařské budou rty navíc příjemně provoněné. Tenhle zázrak je od Purity Vision.

Mrkněte se na všechny do naší galerie.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!