inspirace na 1 minutu

9 září, 2020

Šampaňské a prosecco. Bublinkové pokušení od kočárku

Je pro vás to pravé pokušení skryté v bublinkách? Pak budete toužit po kočárcích v odstínech champagne a prosecco.

Dáte si raději šampaňské, nebo prosecco? Na kočárku

Přehlídka modelů inspirovaných tím nejlepším z vína právě začíná, a to chce přípitek!

Egg je kočárek oblíbený i u hollywoodských celebrit. Že by právě kvůli modelům pojmenovaným podle oblíbeného pití na červeném koberci? Nicméně kočárek Egg (v překladu vejce) můžete mít v provedení prosecco i champagne, a to bude výzva se rozhodnout.

Šampaňské a ještě k tomu diamanty. Kdyby teď Elizabeth Taylor čekala dítě, vsadíme se, že si vybere právě tento kočárek. Kočárek Abc Design Salsa 4 Air je v kolekci pro rok 2020 pojmenovaný Champagne Diamond Special Edition. Diamantový vzor prošívání, luxusní chromovaná konstrukce, to z něj dělá malý, ale přitom dostupný klenot – za kočárek (v setu korba i sportovní) zaplatíte kolem 17 tisíc.

Ani značka Mamas & Papas nezůstala pozadu, a i když to pravé šampaňské se smí dělat jen v té jediné oblasti ve Francii, pustila na trh kočárek, který právě v odstínu champagne grey je. A udělala dobře. Jednoduchý, stylově čistý, funkční kočárek Flip XT3 zaujme třeba stříškou s UV faktorem 50 a ventilačním okénkem v korbičce, to abyste si klidně mohli jednu deci dopřát i na zahrádce.

Kočárek Mima Xari 3G je v provedení Champagne. Doladit ho lze spoustu doplňků, včetně zimního setu s kožíškem. Kočárek vyrobený z umělé kůže ve zlaté barvě (edice z roku 2019) v elegantním provedení je vhodný od narození do 17 kg. Stojí od 15 tisíc bez doplňků, takže asi jako 15 lahví průměrného šampaňského.

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek. Boty Keen jsou vhodné pro každý terén a každou...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!