inspirace na 1 minutu

9 září, 2020

Šampaňské a prosecco. Bublinkové pokušení od kočárku

Je pro vás to pravé pokušení skryté v bublinkách? Pak budete toužit po kočárcích v odstínech champagne a prosecco.

Dáte si raději šampaňské, nebo prosecco? Na kočárku

Přehlídka modelů inspirovaných tím nejlepším z vína právě začíná, a to chce přípitek!

Egg je kočárek oblíbený i u hollywoodských celebrit. Že by právě kvůli modelům pojmenovaným podle oblíbeného pití na červeném koberci? Nicméně kočárek Egg (v překladu vejce) můžete mít v provedení prosecco i champagne, a to bude výzva se rozhodnout.

Šampaňské a ještě k tomu diamanty. Kdyby teď Elizabeth Taylor čekala dítě, vsadíme se, že si vybere právě tento kočárek. Kočárek Abc Design Salsa 4 Air je v kolekci pro rok 2020 pojmenovaný Champagne Diamond Special Edition. Diamantový vzor prošívání, luxusní chromovaná konstrukce, to z něj dělá malý, ale přitom dostupný klenot – za kočárek (v setu korba i sportovní) zaplatíte kolem 17 tisíc.

Ani značka Mamas & Papas nezůstala pozadu, a i když to pravé šampaňské se smí dělat jen v té jediné oblasti ve Francii, pustila na trh kočárek, který právě v odstínu champagne grey je. A udělala dobře. Jednoduchý, stylově čistý, funkční kočárek Flip XT3 zaujme třeba stříškou s UV faktorem 50 a ventilačním okénkem v korbičce, to abyste si klidně mohli jednu deci dopřát i na zahrádce.

Kočárek Mima Xari 3G je v provedení Champagne. Doladit ho lze spoustu doplňků, včetně zimního setu s kožíškem. Kočárek vyrobený z umělé kůže ve zlaté barvě (edice z roku 2019) v elegantním provedení je vhodný od narození do 17 kg. Stojí od 15 tisíc bez doplňků, takže asi jako 15 lahví průměrného šampaňského.

Také si přečtěte

podobné

6 tipů, jak vybrat udržitelné hračky

Po jaké hračce sáhnout, když chcete vest dítě k udržitelnosti? Na co se mate ohlížet, když takovou hračku vybíráte?      6. Sáhněte po certifikovaných produktech Značka samozřejmě může říkat, že jsou její výrobky vyrobené v souladu s přírodou, a je na vás,...

číst více

Barbie je konečně královnou. A rovnou Alžbětou

Alžběta II. je nejdéle vládnoucí panovnicí v britských dějinách a nová panenka Barbie je vytvořená podle její podoby.Při příležitosti oslav královnina historického platinového jubilea se vynořilo spoustu upomínkových předmětů. Ale jeden je opravdu jedinečný. Je jím...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!