inspirace na 1 minutu

9 září, 2020

Šampaňské a prosecco. Bublinkové pokušení od kočárku

Je pro vás to pravé pokušení skryté v bublinkách? Pak budete toužit po kočárcích v odstínech champagne a prosecco.

Dáte si raději šampaňské, nebo prosecco? Na kočárku

Přehlídka modelů inspirovaných tím nejlepším z vína právě začíná, a to chce přípitek!

Egg je kočárek oblíbený i u hollywoodských celebrit. Že by právě kvůli modelům pojmenovaným podle oblíbeného pití na červeném koberci? Nicméně kočárek Egg (v překladu vejce) můžete mít v provedení prosecco i champagne, a to bude výzva se rozhodnout.

Šampaňské a ještě k tomu diamanty. Kdyby teď Elizabeth Taylor čekala dítě, vsadíme se, že si vybere právě tento kočárek. Kočárek Abc Design Salsa 4 Air je v kolekci pro rok 2020 pojmenovaný Champagne Diamond Special Edition. Diamantový vzor prošívání, luxusní chromovaná konstrukce, to z něj dělá malý, ale přitom dostupný klenot – za kočárek (v setu korba i sportovní) zaplatíte kolem 17 tisíc.

Ani značka Mamas & Papas nezůstala pozadu, a i když to pravé šampaňské se smí dělat jen v té jediné oblasti ve Francii, pustila na trh kočárek, který právě v odstínu champagne grey je. A udělala dobře. Jednoduchý, stylově čistý, funkční kočárek Flip XT3 zaujme třeba stříškou s UV faktorem 50 a ventilačním okénkem v korbičce, to abyste si klidně mohli jednu deci dopřát i na zahrádce.

Kočárek Mima Xari 3G je v provedení Champagne. Doladit ho lze spoustu doplňků, včetně zimního setu s kožíškem. Kočárek vyrobený z umělé kůže ve zlaté barvě (edice z roku 2019) v elegantním provedení je vhodný od narození do 17 kg. Stojí od 15 tisíc bez doplňků, takže asi jako 15 lahví průměrného šampaňského.

Také si přečtěte

podobné

Co je preeklampsie: jak funguje prevence a co odhalí screening

Každá těhotná žena chce přivést na svět zdravé miminko a sama být v co nejlepší kondici, aby si mohla mateřství užívat a zahrnout své dítě tou nejlepší péčí. Proto je důležité snažit se přecházet možným rizikům, především těm, která souvisí s předčasným porodem. V ČR...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!