Seznamka. Poznejte značku Novexpert

Pamatujete na Líbimseti? A zažili jste éru Seznamky, Edarlingu nebo Badoo? Tak my tu máme jednu seznamku kosmetickou. Vyberte si tam svého miláčka na celý život. Protože láska na první dotek se neopouští.

 

 

2 minuty čtení

28 dubna, 2023

Říká se, že kdo hledá, přebere, ale tady to neplatí. Experti už za vás vyloučili 1600 kousků (chceme říct látek), aby bylo složení a tedy i náš výběr 100% přírodní. Vložte svou důvěru do rukou vědců i lékařů, kteří stojí za touhle přehlídkou krásy, která se prezentuje jako „kosmeceutika“, označení pro kosmetické produkty nejvyšší kategorie. Představujeme vám krasavce z jedné rodiny NOVEXPERT. Hodně dobrého mají společného.

 V téhle seznamce potkáte jen čisté beauty krasavce, kteří jsou:

vyvinuty lékaři

již od roku 2008

100% přírodního původu

vegan a bio

hypoalergenní

vhodné i pro těhotné a kojící ženy

původem z Francie

Už si nemusíte vybírat mezi čistotou a účinností.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Seznamte se…

Booster sérum s kyselinou hyaluronovou, NOVEXPERT, 1450 Kč

„Touží po mě naprosto všichni a já je chápu. Jsem absolutní bestseller u každé pleti, u níž se nachomýtnu. Já se neodmítám. A k tomu velkému sebevědomí mám i podložené důkazy, čísla, která vás nadchnou, a za která se nestydím – 3,2% čisté kyseliny hyaluronové (HA) v 30 ml. Množství kyseliny hyaluronové v 1 flakonu odpovídá množství 40 injekcí kyseliny hyaluronové běžně používané v estetické emdicíně. Jsem 100% přírodní alternativou řešení vrásek s okamžitým a viditelným výsledkem. Proto mě budete milovat i vy.“

Krém s kyselinou hyaluronovou, NOVEXPERT, 1090 Kč

„Jsem jako ženy – mám v sobě vždycky víc možností, jak vyřešit problém (zvaný vrásky). Hned dvě formy čisté kyseliny hyaluronové pro vyplnění vrásek zevnitř ve vysoké koncentraci ze mě dělají hvězdu na ráno i na večer. Přiznejme si, že díky vysoce účinným mořským řasám dokážu nastimulovat produkci kolagenu, který působí proti ochabnutí pleti. Mám hrdý francouzský původ i všechno, po čem ženy touží: 100% přírodní složení. Hypoalergenní. Bez konzervantů. Bez silikonů. Bez PEG. Bez složek živočišného původu. Ne, nechcete víc.“

Už si nemusíte vybírat mezi čistotou a účinností.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!