Silná a krásná. Vlasy ovlivní, jak se cítíte

Jen si vzpomeňte, jak dobře se cítíte, když jdete od kadeřníka. A jak plakala kamarádka nad tím, když kvůli nemoci přišla o vlasy. Kštice ovlivňuje naše sebevědomí víc, než si myslíme.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

5 září, 2022

Každá žena si zaslouží cítit se silně a krásně! Velký podíl na tom mají naše vlasy, o které pečujeme a dbáme na to, aby vypadaly co nejlépe. Některé ženy se ale potýkají s vážným onemocněním, které je o vlasy připravilo. Právě těm bude již popáté pomáhat projekt Silná a krásná, který opět pořádá značka Pantene.

Díky předchozím ročníkům dostalo svoji paruku už několik desítek žen a některé z nich už po vyléčení dokonce svou paruku poslaly dále, aby zvýšily sebevědomí další nemocné žadatelce.

Letošní ročník potrvá v drogeriích Teta až do 26. září – a to je dostatek času na to stavit se v obchodě, udělat si zásobu vašich oblíbených produktů a bez velké námahy navíc udělat dobrý skutek!

Ženy pak posílají paruky dál, aby zvýšily sebevědomí další nemocné.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!