Silná a krásná. Vlasy ovlivní, jak se cítíte

Jen si vzpomeňte, jak dobře se cítíte, když jdete od kadeřníka. A jak plakala kamarádka nad tím, když kvůli nemoci přišla o vlasy. Kštice ovlivňuje naše sebevědomí víc, než si myslíme.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

5 září, 2022

Každá žena si zaslouží cítit se silně a krásně! Velký podíl na tom mají naše vlasy, o které pečujeme a dbáme na to, aby vypadaly co nejlépe. Některé ženy se ale potýkají s vážným onemocněním, které je o vlasy připravilo. Právě těm bude již popáté pomáhat projekt Silná a krásná, který opět pořádá značka Pantene.

Díky předchozím ročníkům dostalo svoji paruku už několik desítek žen a některé z nich už po vyléčení dokonce svou paruku poslaly dále, aby zvýšily sebevědomí další nemocné žadatelce.

Letošní ročník potrvá v drogeriích Teta až do 26. září – a to je dostatek času na to stavit se v obchodě, udělat si zásobu vašich oblíbených produktů a bez velké námahy navíc udělat dobrý skutek!

Ženy pak posílají paruky dál, aby zvýšily sebevědomí další nemocné.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také si přečtěte

podobné

Módní barvy na manikúru pro léto 2024

Léto je období, kdy chceme do svého života přidat více radosti a nových zážitků. A trendy gelové nehty vám pomohou navodit letní náladu.Často je těžké vybrat nový design nehtů, který vás bude provázet několik týdnů....

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!