Startuje anketa MAMAvolba: vyberte to nejlepší a vyhrajte dárky za desetitisíce

Třetí ročník ankety MAMAvolba odstartoval v pondělí 4. dubna. Jste to vy, samotní rodiče, kteří rozhodnou. Podpořte své oblíbence a vyhrajte.

 

Dárek

2 minuty čtení

4 dubna, 2022

Až do 24. dubna máte šanci rozhodnout o nejlepších – hledáme kosmetiku, mléčnou výživu, svačinky, plenky, vlhčené ubrousky, ovocné příkrmy, péči pro maminku, vaničku, hrací deku, hračky pro rok 2022. A vy jste ti, kteří vyberou své oblíbence z nominovaných výrobků.

Za svůj hlas navíc můžete vyhrát ceny za desetitisíce.

Losujeme 118 výherců – a to je velká šance, že vyhrajete!

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Hlasovat můžete buď v hromadném formuláři, a/nebo v každé kategorii zvlášť. V každé kategorii zvlášť pak navíc máte možnost napsat svůj názor na jednotlivé výrobky.

Ze všech hlasujících pak vylosujeme 20 výherců, kteří vyhrají balíčky složené z nominovaných produktů. Složení balíčků je náhodné.

Navíc losujeme i další výherce, kteří získají dárky od našich partnerů. Dárků máme připravených 98 – tedy celkem vylosujeme 118 šťastných vítězů.

 

Hlasujte ZDE!

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!