Stokke má limitku, v níž se odráží noční obloha

Možná noční oblohu nebo norskou přírodu, možná taky princeznu Večernici… vám bude připomínat limitovaná edice kočárku Stokke. My jsme navíc odhalili doplňky v podobném duchu, které oživí jakýkoliv kočárek nebo pokojíček.

Těhotná a káva
Káva

inspirace na 1 minutu

7 září, 2020

The Stokke® Trailz™ Freedom Limited Edition zní komplikovaně, ale je to název nejnovějšího hitu u prémiové značky kočárků Stokke. Je inspirován bohatou modrou a oslnivou zelení norské krajiny.

Motivy se promítají na vysoce kvalitní textilii ze speciálního voděodpudivého materiálu (to když té mokré „přírody“ bude nějak moc) bez nežádoucích příměsí. Navíc je každý kus vyrobený z recyklovatelných materiálů, konkrétně z 20 plastových lahví.

Dokoupit ke kočárku můžete i řadu doplňků jako je třeba přebalovací taška.

Kočárek u nás koupíte například na Trendy Baby nebo na Mybabystore.cz, Funbaby.cz či na Vandastore.cz. Set podvozku s košíkem, sportovní sedačkou, přebalovací taškou, novorozeneckou vložkou a nánožníkem stojí na Vandastore.cz 23 999 Kč, hluboká korba, pláštěnka a moskytiéra se objednávají zvlášť. Korbička stojí 5190 Kč.

Když už kočárek máte, ale baví vás motiv

Baví vás noční obloha? Potom budete přemýšlet, co k tomu, případně jak ji vnést do dětského světa, aniž byste museli kupovat kočárek.

Kdyby princezna Večernice nebydlela na obloze, určitě by chtěla bydlet (nebo by si tam alespoň objednala týdenní boho glamping dovolenou) v teepee Vesper od Vigvam Design (za 3550 Kč).

Do dětského pokojíčku dejte třeba akryl na plátně – autorský originál na dřevěném rámu, s vysokým stupněm UV ochrany a otěruodolnosti, který vám připomene tančící noční oblohu. Koupíte ho na Fler.cz od uživatele majapahit za 2220 Kč, autorka má v nabídce víc motivů.

Ve stejném stylu jako kočárek je deka od značky ADEN + ANAIS, zapátrejte po ní pod názvem Classic Dream Blanket Metalic Gold Deco Dandelion, stojí 1899 Kč na Ondálek.cz.

Kniha Noční obloha od jara do zimy vás pak provede přesně tím – co má v názvu, noční oblohou po celý rok. Knihy Dobrovský, 89 Kč.

A zmínit musíme i projektor noční oblohy za 249 Kč, který by měl uspat i ty nejživější děti. Tak se zasněte!

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!