Stylová a těhotná v zimě? Poznejte (a vyhrajte) oblečení WO-MUM

Prožívat těhotenství v zimě je náročnější na bezpečnost i na módu. A co teprve když jde o první měsíce po porodu. Máme pro vás chytrý tip, jak se oblékat stylově a udržitelně zároveň.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

20 listopadu, 2023

Nechcete se v těhotenství nebo při kojení vzdát elegance? Zamilujte se do červených šatů, které můžete nosit tak všestranně! Jednou s rudou rtěnkou do divadla, podruhé s tmavými teplými punčochami do práce. A že jsou navíc vyrobeny se spoustou detailů a z organické bavlny? To z nich dělá kousek „must have“ nejen v těhotenství, ale i právě po porodu, kdy můžete svoje děťátko díky zipu snadno nakojit. Tento kousek (pátrejte po Maternity Tango Dress) je od české stylové značky Wo-Mum.

Nejenže Wo-Mum vyrábí v Evropě. K udržitelnosti přispívá i možnost šaty nebo kabáty nejen koupit, ale i pronajmout. Zapůjčením podporujete cirkulární ekonomiku a v konečném důsledku pomáháte snižovat množství nepoužívaného oblečení. 

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Potřebujete zachumlat sebe i své dítě? U značky Wo-Mum navrhli pohodlný kabát, který vám umožní nosit vaše dítě, a přitom vám bude teplo a budete vypadat elegantně. To zní jako sen!

Vlněný kabát Jackie na nošení děťátka je vyroben ze 100% vlny a podšitý 100% acetátem pro větší odolnost a praktičnost. Tento hnědý kabát je elegantní a bude se hodit jak k tmavému, tak ke světlému oblečení. Je všestranný a lze ho vyšperkovat nebo naopak ztlumit pro jemnější vzhled podle nálady.

Nejen o tento kabát a šaty, ale i o další drobnosti od značky Wo-Mum si můžete zahrát na instagramu našeho partnerského MAMAblogu roku.

 

 

 

 

 

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

číst více

Od kdy mohou miminka nosit náušnice?

Čekáte holčičku, a tak už teď přemýšlíte nad tím, jaké náušničky jí pořídíte? Nebo již miminko držíte v náručí a nevíte, kdy je ten nejlepší čas k propíchnutí oušek? Prozradíme vám, kdy je ideální ouška ozdobit i jaké...

číst více

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!