Stylová a těhotná v zimě? Poznejte (a vyhrajte) oblečení WO-MUM

Prožívat těhotenství v zimě je náročnější na bezpečnost i na módu. A co teprve když jde o první měsíce po porodu. Máme pro vás chytrý tip, jak se oblékat stylově a udržitelně zároveň.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

20 listopadu, 2023

Nechcete se v těhotenství nebo při kojení vzdát elegance? Zamilujte se do červených šatů, které můžete nosit tak všestranně! Jednou s rudou rtěnkou do divadla, podruhé s tmavými teplými punčochami do práce. A že jsou navíc vyrobeny se spoustou detailů a z organické bavlny? To z nich dělá kousek „must have“ nejen v těhotenství, ale i právě po porodu, kdy můžete svoje děťátko díky zipu snadno nakojit. Tento kousek (pátrejte po Maternity Tango Dress) je od české stylové značky Wo-Mum.

Nejenže Wo-Mum vyrábí v Evropě. K udržitelnosti přispívá i možnost šaty nebo kabáty nejen koupit, ale i pronajmout. Zapůjčením podporujete cirkulární ekonomiku a v konečném důsledku pomáháte snižovat množství nepoužívaného oblečení. 

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Potřebujete zachumlat sebe i své dítě? U značky Wo-Mum navrhli pohodlný kabát, který vám umožní nosit vaše dítě, a přitom vám bude teplo a budete vypadat elegantně. To zní jako sen!

Vlněný kabát Jackie na nošení děťátka je vyroben ze 100% vlny a podšitý 100% acetátem pro větší odolnost a praktičnost. Tento hnědý kabát je elegantní a bude se hodit jak k tmavému, tak ke světlému oblečení. Je všestranný a lze ho vyšperkovat nebo naopak ztlumit pro jemnější vzhled podle nálady.

Nejen o tento kabát a šaty, ale i o další drobnosti od značky Wo-Mum si můžete zahrát na instagramu našeho partnerského MAMAblogu roku.

 

 

 

 

 

Také si přečtěte

podobné

Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky?...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!