Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky? Doplňte svou skříň o ležérní modely a užívejte si své těhotenství stylově!

 

 

2 minuty čtení

28 srpna, 2023

V těhotenství se vaše bříško několikanásobně zvětší. Mějte to při výběru oblečení na paměti (skvěle se vám bude vybírat na e-shopu Eloise) a vyhýbejte se čemukoliv, co je příliš těsné, nepoddajné až omezující. Takové kousky by nebyly příjemné ani vám, ani miminku v bříšku. To však ale neznamená, že byste se měla vzdát stylu. Nechte své bříško vyniknout v příjemném oblečení ve volnějších či splývavých střizích, nebo i v modelech „na tělo“ z pružných materiálů.

Šaty s rozšířenou sukní, zavinovací šaty nebo volné trikové či mikinové šaty jsou v tomto případě ideální volbou. Určitě je využijete i bezprostředně po porodu – modely se zavinováním či šaty s odepínáním nad bříškem oceníte i při kojení. V nadčasové kolekci Eloise si přijde na své každá budoucí maminka.

Teď vás trápí bříško, vše vás tlačí, táhne, pobolívá, a za čas vás pro změnu bude budit pláč vašeho drobečka. Tak proč si chvíle spánku nezpříjemnit praktickou a pěknou košilkou?

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.
Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.
Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.
Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Cítit se pohodlně se chcete zajisté nejen přes den, ale i během spánku. Udělejte si radost hezkou těhotenskou noční košilkou nebo pyžamem Eloise z pohodlných měkkých materiálů a udělejte si čím dál náročnější noci hezčí. Teď vás trápí bříško, vše vás tlačí, táhne, pobolívá, a za čas vás pro změnu bude budit pláč vašeho drobečka. Tak proč si chvíle spánku nezpříjemnit?

Spolu s bříškem prochází výraznou změnou také vaše ňadra. Pokud se váš termín porodu blíží, je načase zamyslet se nad výběrem kojicí podprsenky.

I když bude vaše tělo procházet velkými změnami, pořád se jedná o přechodné období a vaše postava se postupem času vrátí do stavu před porodem. Proto není nutné zběsile vyházet celý svůj šatník –zainvestujte do několika kvalitních kousků, které využijete během těhotenství i v měsících po porodu.

Foto: Eloise

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!