Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky? Doplňte svou skříň o ležérní modely a užívejte si své těhotenství stylově!

 

 

2 minuty čtení

28 srpna, 2023

V těhotenství se vaše bříško několikanásobně zvětší. Mějte to při výběru oblečení na paměti (skvěle se vám bude vybírat na e-shopu Eloise) a vyhýbejte se čemukoliv, co je příliš těsné, nepoddajné až omezující. Takové kousky by nebyly příjemné ani vám, ani miminku v bříšku. To však ale neznamená, že byste se měla vzdát stylu. Nechte své bříško vyniknout v příjemném oblečení ve volnějších či splývavých střizích, nebo i v modelech „na tělo“ z pružných materiálů.

Šaty s rozšířenou sukní, zavinovací šaty nebo volné trikové či mikinové šaty jsou v tomto případě ideální volbou. Určitě je využijete i bezprostředně po porodu – modely se zavinováním či šaty s odepínáním nad bříškem oceníte i při kojení. V nadčasové kolekci Eloise si přijde na své každá budoucí maminka.

Teď vás trápí bříško, vše vás tlačí, táhne, pobolívá, a za čas vás pro změnu bude budit pláč vašeho drobečka. Tak proč si chvíle spánku nezpříjemnit praktickou a pěknou košilkou?

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.
Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.
Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.
Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Cítit se pohodlně se chcete zajisté nejen přes den, ale i během spánku. Udělejte si radost hezkou těhotenskou noční košilkou nebo pyžamem Eloise z pohodlných měkkých materiálů a udělejte si čím dál náročnější noci hezčí. Teď vás trápí bříško, vše vás tlačí, táhne, pobolívá, a za čas vás pro změnu bude budit pláč vašeho drobečka. Tak proč si chvíle spánku nezpříjemnit?

Spolu s bříškem prochází výraznou změnou také vaše ňadra. Pokud se váš termín porodu blíží, je načase zamyslet se nad výběrem kojicí podprsenky.

I když bude vaše tělo procházet velkými změnami, pořád se jedná o přechodné období a vaše postava se postupem času vrátí do stavu před porodem. Proto není nutné zběsile vyházet celý svůj šatník –zainvestujte do několika kvalitních kousků, které využijete během těhotenství i v měsících po porodu.

Foto: Eloise

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

číst více

Od kdy mohou miminka nosit náušnice?

Čekáte holčičku, a tak už teď přemýšlíte nad tím, jaké náušničky jí pořídíte? Nebo již miminko držíte v náručí a nevíte, kdy je ten nejlepší čas k propíchnutí oušek? Prozradíme vám, kdy je ideální ouška ozdobit i jaké...

číst více

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!