Tak trochu jiné Skechersky. Náš výběr pro veselý i stylový podzim

Skechers, to nejsou jen tenisky na léto. Zamilujete si i jejich podzimní a zimní kousky. Po jakých sáhnout? A jaké rozněžní vaše srdce?

 

2 minuty čtení

25 října, 2022

Podzimní inspirace

Nachodíte v podzimních ulicích desítky kilometrů? Potřebujete pevné boty, které dobře tlumí nárazy. Jako jsou třeba SKECHERS STREET BLOX- GAWKERS (2399 Kč). Bonus navíc: zvládnete s nimi i lehký deštík, protože jsou voděodpudivé.

Ve variantě UNO RUGGED – WINTRINESS v nich nebude zima ani těm největším zimomřivcům. Ten kožíšek!

Černé dámské Skechers s kožíškem budou zimním hitem.

Barevné a hravé Skechersky

Milujete barvy? Jemné, pastelové, hravé, takové jsou Skechers UNO 2. Mají gumovou podrážku, která dlouho vydrží a snadno se čistí. Navíc se pyšní speciální technologickou vychytávkou – vzduchem chlazenou stélkou, která je z paměťové pěny a díky ní jsou boty prodyšnější a více tlumí nárazy. Bio-Dri materiál zajišťuje optimální klima pro pohodlí po celý den. Jsou za 1969 Kč.

Druhá variantou (a stejně stylovou) jsou pak BOBS B FLEX – COLOR OPTICS. S cenovkou 949 Kč jsou za skvělou cenu.

Barevná verze Solar Fuse má prémiovou konstrukci, která se vyznačuje dobrou prodyšností a také nepřekonatelnou pohodlností.

Černé dámské Skechers

Černá je vaše barva? Chápeme. Třpytky a kamínky nesmí chybět? Chápeme. A nejen my, ale i designéři Skechers, a tak vám přinesli obuv, která aspiruje na titul nestárnoucí legendy. Sparkle Motion se stanou vaší hitovkou. Má svršek ze syntetické kůže. Vyznačuje se dobrou přizpůsobivostí a skvělou odolností. Po pár nošeních se boty trošku roztáhnou a zpohodlní. Kůže je navíc skvělá v odolnosti a dobře se udržuje.

A co takhle sandály, které jsou vegan a jde je prát v pračce? Máme, samozřejmě.

 

Ukažte, že Skechersky jsou vaše lásky. S touhle srdíčkovou kolekcí to pochopí každý kolemjdoucí.

 

Také si přečtěte

podobné

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!