Tak trochu jiné Skechersky. Náš výběr pro veselý i stylový podzim

Skechers, to nejsou jen tenisky na léto. Zamilujete si i jejich podzimní a zimní kousky. Po jakých sáhnout? A jaké rozněžní vaše srdce?

 

2 minuty čtení

25 října, 2022

Podzimní inspirace

Nachodíte v podzimních ulicích desítky kilometrů? Potřebujete pevné boty, které dobře tlumí nárazy. Jako jsou třeba SKECHERS STREET BLOX- GAWKERS (2399 Kč). Bonus navíc: zvládnete s nimi i lehký deštík, protože jsou voděodpudivé.

Ve variantě UNO RUGGED – WINTRINESS v nich nebude zima ani těm největším zimomřivcům. Ten kožíšek!

Černé dámské Skechers s kožíškem budou zimním hitem.

Barevné a hravé Skechersky

Milujete barvy? Jemné, pastelové, hravé, takové jsou Skechers UNO 2. Mají gumovou podrážku, která dlouho vydrží a snadno se čistí. Navíc se pyšní speciální technologickou vychytávkou – vzduchem chlazenou stélkou, která je z paměťové pěny a díky ní jsou boty prodyšnější a více tlumí nárazy. Bio-Dri materiál zajišťuje optimální klima pro pohodlí po celý den. Jsou za 1969 Kč.

Druhá variantou (a stejně stylovou) jsou pak BOBS B FLEX – COLOR OPTICS. S cenovkou 949 Kč jsou za skvělou cenu.

Barevná verze Solar Fuse má prémiovou konstrukci, která se vyznačuje dobrou prodyšností a také nepřekonatelnou pohodlností.

Černé dámské Skechers

Černá je vaše barva? Chápeme. Třpytky a kamínky nesmí chybět? Chápeme. A nejen my, ale i designéři Skechers, a tak vám přinesli obuv, která aspiruje na titul nestárnoucí legendy. Sparkle Motion se stanou vaší hitovkou. Má svršek ze syntetické kůže. Vyznačuje se dobrou přizpůsobivostí a skvělou odolností. Po pár nošeních se boty trošku roztáhnou a zpohodlní. Kůže je navíc skvělá v odolnosti a dobře se udržuje.

A co takhle sandály, které jsou vegan a jde je prát v pračce? Máme, samozřejmě.

 

Ukažte, že Skechersky jsou vaše lásky. S touhle srdíčkovou kolekcí to pochopí každý kolemjdoucí.

 

Také si přečtěte

podobné

Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky?...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!