Rozjasňovače a bronzery hrají na podzim ještě zářivější roli

I když většina z nás říká rozjasňovačům a bronzerům velké ANO v létě, my jim říkáme ještě větší ANO na podzim. Dodáte si špetku záře, která vám v ponurých dnech bude chybět, a vženete si do tváří bronz, který jste po celé léto tak milovali. Test rozjasňovačů a bronzerů vás provede těmi nejlepšími.


Test bronzerů, rozjasňovačů a pudrů
Podzimu rozjasňovače sluší

2 minuty čtení

12 září, 2020

A abychom vám jen nepředstavili ty nejlepší kousky mezi tuhými i tekutými rozjasňovači, tvářenkami či bronzery, pár jsme si jich vzali do parády a zkoušeli hned několikrát, co (ne)umí. V pár větách vám shrneme hlavní benefity u kousků za pár korun i u těch dražších.

S některými rozjasňovači je snadné to přiznat, hned po nanesení působí, jako když Děda Mráz snědl tunu třpytek.

Test bronzerů, rozjasňovačů a pudrů

Test rozjasňovačů a bronzerů: vyzkoušeno pár favoritů

Tuhý rozjasňovač, Lush, 379 Kč

Sytý odstín, vyžaduje, abyste pak barvu lehce rozklepali do stran, bohužel má později tendenci se rozpouštět. Koupí ovšem podporujete eko principy značky. Používala bych ho klidně i na konturování obličeje.

Bamboo Bronzer, Ciaté London, 699 Kč

Mulfifunkční bronzer Giordani Gold, Oriflame, 377 Kč

Bavil mě, ten odstín, který tak skvěle vynikne na párty i v Řecku, jsou to přesně tak výrazné tváře, které mají modelky na fotkách, když jde o bronz. Dobře se s ní pracuje, jen příliš dlouho nevydrží, škoda. O to snadněji ho přemáznete.

Rozjasňovač v praktické tyčince na lícní kosti, Yves Rocher, 369 Kč

Rozjasňovač pro začátečníky, dodá jen lehce lesku, a abyste to s ním přehnali, museli byste tyčinkou opravdu hodně kroužit, ale přesto jeho odlíčení trvalo (= vydrží!).

Krémový bronzer s nemastnou formulí, Fenty Beauty, 850 Kč (Sephora)

Tekutý rozjasňovač pro dokonalé rozjasnění The One IlluSkin, Oriflame, 286 Kč

Je lehké to s ním přehnat, doporučuji nanášet přes hřbet ruky než přímo na konkrétní partie. Nezapomeňte rozklepat do ztracena.

Diamond Bomb od Rihanny, Fenty Beauty, info o ceně v Sephora

Připadá vám to jako když se dotknete měkoučkého polštářku, sametového. Tenhle přípravek dodá třpyt jako písek ze Sahary, a proto ho budete milovat hlavně v létě a na podzim, kdy si zase budete připadat, jako když jste strávili týden v Egyptě a bylo to tam strašné fajn.

Rozjasňující pudr na tvář se zrcadlovým efektem, Sephora Collection, 390 Kč

Bronzující pudr v kuličkách Giordani Gold, Oriflame, 299 Kč

Bronzující pudr na zdravíčka se zlatavým leskem, Nars, 1160 Kč (v Sephora)

Rozjasňující balzámy v tyčince s gelovým složením Dewy Stix, Ciaté London, 669 Kč

Jako když padá sníh a hned se roztéká. Jeden odstín víc dozlata, druhý dostříbrna. Jemný, doslova po dotyku s kůží taje. Jako kdyby vás políbil dědě Mráz, co snědl tunu třpytek. Později rozjasňovače působí příliš olejově až vodnatě.

Bronzující booster, Physicians Formula, 216 Kč

Bronzer Jelly, Avon, 249 Kč

Oujé, to je sytost a výraznost, nepřežeňte to s množstvím, už jen tak symbolický ždibíček, že ho nejde ani popsat, mi vystačil na půlku tváře. Během dne jsem si ho ale většinu setřela, když jsem si opírala obličej u klávesnice. Na večerní akci ovšem bude fajnový. 

Projasňující pudr s lehkostí pudru a texturou krému, RMS BEAUTY, 1150 Kč (Ingredients-store.com)

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!