To nejlepší, co můžou v březnu vaše pleť, rty a řasy dostat. Všechny novinky jsme vyzkoušely

Sešlo se tolik úžasných novinek, že jsme je všechny musely (my, ženy…) otestovat. Ne, nemusely, chtěly! A ty, co nás nejvíc zaujaly, vám teď s chutí doporučíme! A protože víme, jak je teď těžké cokoliv sehnat, vybraly jsme jen ty, které seženete v běžné síti.

Okurky
Dezinfekční gely od českých značek - vyzkoušeno

3 minuty čtení

5 března, 2021

 

Na ekologické vlně jede i Garnier a my to chválíme! Právě opakovaně použitelné odličovací tampony, které uvedl, patří k produktům, které zaplavují svět, ale mnozí si myslí, že jejich eko varianta je jakousi alternativní hračkou dostupnou jen v bio obchodech! Ne, vůbec! Teď už máte pratelné vždycky na dosah. Tampony doporučuji vyprat hned před prvním použitím, lépe se pak do nich odličovací prostředky vstřebávají. Tím, jak jsou velké, tak vám jeden vystačí na celé odlíčení, nejprve jsem měla strach, že všechny vypotřebuju hned. Ale i tak si dokoupím další, abych je prala naráz (stojí 169 Kč). Zatím jsem je prala asi 3x a rozhodně neztratily ani stopu ze svého glancu, zůstávají dál hehoučké a příjemné na dotek. Celkově se s nimi pracuje moc příjemně. U běžných tamponu jsem měla pocit, že jsou čím dál tenčí a tak se drolí a roztrhávají, to se u textilních od Garnier rozhodně nestane. A když se mi nechtělo používat čistící prostředky, protože jsem se nelíčila, i tak jsem si alespoň tamponem s teplou vodou přečistila tvář – moc příjemný rituál.

 

Už chápu, proč řasenku Sky High chválí do nebes všichni influenceři. Ani kvůli vlhkosti linoucí se kvůli roušce na oči se nerozmaže, i když není voděodolná. Jen zkrátka vydrží. A protažení brv? Zbytečné mluvit, za jedna!

Test dezinfekčních gelů

Řasenka. Prakticky jediné líčidlo, které v poslední době používám. Rozevře oči, zdůrazní je, to nejsou teď jediné benefity, po kterých koukám, ale aby i vydržela. Vydechující vlhký vzduch zpod roušky totiž na řasenku někdy působí tak, že se ihned začne obtiskávat nebo drolit. Nevím, zda díky bambusovému složení a speciálním vláknům, ale u Sky High od Maybelline se mi to rozhodně nestalo. Už chápu, proč ji chválí do nebes všichni influenceři. Je skvělá, protahuje opravdu maximálně a se zúženým kartáčkem se skvěle pracuje. I když jsem milovnice klasicky „chlupatých“ kartáčků, tenhle mě dostal! Za 269 korun skvělá volba!

 

Dezinfekce od Manufaktury zkušenosti

A pojďme na vrásky. Nedostatek profesionální péče se po roce už může na pleti nepěkně podepsat, a tak je třeba nasadit účinnější zbraně. A tou je retinol. Jestli je vám dvacet, ještě máte čas. Ale já ve svých – ehm ehm – něco po 35 letech už potřebuju pořádnou dávku. Jako by to v L´Oréal Paris tušili, když představili sérum s pro ně doposud nejvyšším obsahem čistého retinolu. 0,2 % se může zdát málo, ale věřte, že to je HODNĚ. Pokožce dodává při správném užívání třikrát více čistého retinolu než retinoly starší generace se stejnou koncentrací, to jen tak pro zajímavost. Noční sérum s retinolem Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum se dobře vstřebává a já doufám, že bude mít i ty slíbené výsledky! Řekneme si po měsíci (ale to už si ho asi mezitím pořídíte taky, že…). Působit má i na ty nejhlubší vrásky a tak se těším, až vyzmizíkuje i ty kolem úst.

Okurková dezinfekce Ryor

Rty volají po polibku, a ne po zakrytí rouškou! Jenže rouška – a teď už i respirátor – je celkem ničí. Vysušenost, odřenost, zároveň přemíra vlhkosti. No občas jsem na ty šupinky potřebovala něco nasadit, takže scrub z Manufaktury přišel vhod. Jemně sladký, příjemně voňavý, zkrátka jednou za tři dny si s ním rty promasírujte, aby taky zažily nějaký lepší pocit, než být schované! Dá se používat i na pleť, takže s ním klidně přejeďte celou oblast, kterou vám „opotřebovává“ respirátor. Scrub obsahuje bambusové částice a přírodní oleje jako je mandlový pro regeneraci, ovesný olej s omega 3 a omega 6 mastnými kyselinami a ceramidy pro podpoření ochranné bariéry kůže a zachování její přirozenou vlhkost a výtažek ze sedmikrásky napomáhájící ke zklidnění, zvláčnění a rozjasnění. Za 209 Kč od Manufaktura je tenhle Jemný čisticí peeling na pleť a rty Sedmikráska skvělou jarní volbou.

Dezinfekce od Manufaktury zkušenosti

Tak už došlo i na mě… Já, která jsem si doma vlasy nebarvila asi od dvaceti let, jsem musela podlehnout krabičkám z drogerie. Ale řeknu vám, nebylo to vůbec nic těžkého – protože ta nová barva, která má v sobě lehký nádech šedé (a bude to zní divně, ale zároveň i takové jahodové) vypadá fantasticky, že se k ní budu určitě dál vracet. Barva je ve výsledku ultra studená, přesně jak slibuje obal. Slibuje i krytí šedin, ale s tím se naštěstí ještě nepotýkám (možná proto, že zatím řeším výuku na dálku jen v podobě mateřské školky). Součástí balení je i maska, která má neutralizovat mosazné tóny. Tu si můžete aplikovat pravidelně. Ale vlastně to hlavní jsem vám ještě neřekla, o jakou barvu jde: Préférence Cool Blondes od L’Oréal Paris. A za 209 Kč.

Okurková dezinfekce Ryor
Vyzkoušela

Míša Švestková

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!