Trička pro mámy aneb Mateřství ze vzkazu na bavlně

Život přináší různé výzvy a mateřství je určitě jednou z největších a přitom nejkrásnějších. Připomínat si ho každý den, třeba prostřednictvím oblečení – to by šlo! Představujeme trička, která vysílají jasné vzkazy i do okolí, ze 100% bavlny a od českých značek či prodejců.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

2 minuty čtení

26 ledna, 2021

Ztratit se a nalézt, i to je pro značku Mama by Segra definice mateřství. Kolekce Mothermood pak čítá nejen tričko s nápisem Lost and Found, ze 100% bavlny, kompletně vyrobené a ušité v Česku, ale i zavinovací šaty – kojící a těhotenské nebo třeba pohodlné legíny s vyšším pasem a originálním ztvárněním. Taky vás rovnou upozorníme i na nosící mikiny a bundy. Ty jsou sice bez nápisy, ale zato funkční.

Značka vznikla v roce 2015 jako přirozené pokračování značky SegraSegra (která vyrábí funkční městskou módu) v souladu se slow fashion. Za oběma značkami stojí sestry Dagmar a Eliška Mertovy.

 

Tričko s nápisem My jsme má navíc na boční straně cvočky pro pohodlný přístup k prsu při kojení.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

My jsme… Kdo? Maminky, manželky, organizátorky, sestry, zkrátka my žen. Limitovaná edice ikonického kojícího trička Tajinebanane navržena ve spolupráci s Nikol Moravcovou, multifunkční ženou, mámou, manželkou, oblíbenou moderátorkou a influencerkou vznikla speciálně pro Českou republiku, aby dělala radost všem multifunkčním ženám. Z každého prodaného kusu přispějete 100 Kč na Nadační fond Veroniky Kašákové. Mějte radost, že jste tím, kým jste.

Ano, víme, slibovali jsme na začátku trička ze 100% bavlny, tohle je z 95% a s 5 % elastanu, aby dobře padlo i kojícím maminkám, z boku má spínací svočky pro pohodlný přístup k prsu. Je vyrobené v Portugalsku a seženete ho na e-shopu dvou českých maminek Made for moms.

I matka je člověk – taková je zkrátka evoluce. A nápis na tričku od Little Rock Star. Tahle značka boduje hlavně tričkama pro děti, ale v sekci pro dospělé jsme objevili i tohle, 100% bavlněné, s dlouhým rukávem. Mimochodem, tahle značka vyrábí výhradně v České republice, využívá i chráněné dílny. 

 

A na závěr ještě jedno tričko, které není vyloženě mateřské, ale s jeho nápisem se ztotožníte a krásně nám sem zapadá. Love More, Hate Less. Je od značky Meraki, která založila Jana Horejšová z lásky k odívání, planetě zemi a vědomého přístupu k životu. Meraki trička svými nápisy často upozorňují na to, jak moc je důležitá otevřená mysl, láska a pokora k životu v každém okamžiku. Navíc za každé prodané tričko daruje 10 procent své hodnoty na aktivity Hnutí Duha, které se velmi výrazně stará o naši globální zodpovědnost. K dostání na etikbutik.cz

 

 

Také si přečtěte

podobné

Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky?...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!