Trička pro mámy aneb Mateřství ze vzkazu na bavlně

Život přináší různé výzvy a mateřství je určitě jednou z největších a přitom nejkrásnějších. Připomínat si ho každý den, třeba prostřednictvím oblečení – to by šlo! Představujeme trička, která vysílají jasné vzkazy i do okolí, ze 100% bavlny a od českých značek či prodejců.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

2 minuty čtení

26 ledna, 2021

Ztratit se a nalézt, i to je pro značku Mama by Segra definice mateřství. Kolekce Mothermood pak čítá nejen tričko s nápisem Lost and Found, ze 100% bavlny, kompletně vyrobené a ušité v Česku, ale i zavinovací šaty – kojící a těhotenské nebo třeba pohodlné legíny s vyšším pasem a originálním ztvárněním. Taky vás rovnou upozorníme i na nosící mikiny a bundy. Ty jsou sice bez nápisy, ale zato funkční.

Značka vznikla v roce 2015 jako přirozené pokračování značky SegraSegra (která vyrábí funkční městskou módu) v souladu se slow fashion. Za oběma značkami stojí sestry Dagmar a Eliška Mertovy.

 

Tričko s nápisem My jsme má navíc na boční straně cvočky pro pohodlný přístup k prsu při kojení.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

My jsme… Kdo? Maminky, manželky, organizátorky, sestry, zkrátka my žen. Limitovaná edice ikonického kojícího trička Tajinebanane navržena ve spolupráci s Nikol Moravcovou, multifunkční ženou, mámou, manželkou, oblíbenou moderátorkou a influencerkou vznikla speciálně pro Českou republiku, aby dělala radost všem multifunkčním ženám. Z každého prodaného kusu přispějete 100 Kč na Nadační fond Veroniky Kašákové. Mějte radost, že jste tím, kým jste.

Ano, víme, slibovali jsme na začátku trička ze 100% bavlny, tohle je z 95% a s 5 % elastanu, aby dobře padlo i kojícím maminkám, z boku má spínací svočky pro pohodlný přístup k prsu. Je vyrobené v Portugalsku a seženete ho na e-shopu dvou českých maminek Made for moms.

I matka je člověk – taková je zkrátka evoluce. A nápis na tričku od Little Rock Star. Tahle značka boduje hlavně tričkama pro děti, ale v sekci pro dospělé jsme objevili i tohle, 100% bavlněné, s dlouhým rukávem. Mimochodem, tahle značka vyrábí výhradně v České republice, využívá i chráněné dílny. 

 

A na závěr ještě jedno tričko, které není vyloženě mateřské, ale s jeho nápisem se ztotožníte a krásně nám sem zapadá. Love More, Hate Less. Je od značky Meraki, která založila Jana Horejšová z lásky k odívání, planetě zemi a vědomého přístupu k životu. Meraki trička svými nápisy často upozorňují na to, jak moc je důležitá otevřená mysl, láska a pokora k životu v každém okamžiku. Navíc za každé prodané tričko daruje 10 procent své hodnoty na aktivity Hnutí Duha, které se velmi výrazně stará o naši globální zodpovědnost. K dostání na etikbutik.cz

 

 

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!