Unboxino je kinder vajíčko pro dospělé. Jak funguje? Recenze a zkušenosti

Unboxino není „jen“ nákup. Je to hra, překvapení – kinder vajíčko pro dospělé, dárek, který si přejte, když vaši blízcí zrovna neoplývají invencí a pořád vám dávají ty stejné bonboniéry a tři rudé růže. Je to jako když vám přijde gratulant a vy víte, že v té krabici pod paží nese něco, co jste si přáli, ale pořád netušíte, co to bude.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

3 minuty čtení

17 května, 2022

Jasně, stejně jako se nemusí trefit gratulant, nemusí se trefit stroprocentně ani Unboxino. Ale mezi námi – vy tak budete mít pořád doma nějakou šikovnou věc, kterou můžete poslat do dalšího kola.

Jak funguje Unboxino. Vyzkoušeli jsme a tady je recenze

Přiznávám, nejdříve se mi celý princip Unboxina zdál složitější. Ale stačilo tak dvě minuty brouzdat na webovkách, abych pochopila princip téhle služby – se slevou nabídne neprodané zboží. Nejenže uleví e-shopům, které tak pošlou dál vratky, které se jim hromadí na skladech, protože se zákazníkovi zkrátka nelíbila „až příliš červená barva hodinek“ nebo si nákup rozmyslel, na což měl v zákonné lhůtě plný nárok.  Je to i šikovná hra-služba-nákup-dárek pro vás.

Rozbaleno, vráceno, z loňské kolekce, takové je zboží na Unboxino. Ale vždycky minimálně s 50 % slevou.

Jak nakupovat na Unboxino? Nevybíráte si přesnou značku ani barvu toho, co chcete, jen druh zboží.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Jak nakupovat na Unboxino

Nevybíráte si přesnou značku ani barvu toho, co chcete, jen druh zboží. Fitness hodinky, dárky pro holčičky, parní žehličky, přístroje na čištění pleti. Sestavíte si seznam přání, jako když píšete dopis Ježíškovi.

Vytvořit seznam přání (označte si zboží srdíčkem), vybrat smart box, dokončit nákup. Tak ve stručnosti Unboxino funguje. Každá velikost má svou pevně danou cenu, minimální počet kusů výrobků do předvýběru v seznamu přání a garantovaný počet kusů finálně zaslaného zboží.

K dispozici jsou SMARTboxy ve velikosti 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg a 10 kg za pevně danou cenu. Unboxinu pak podle váhy, hodnoty a samozřejmě i dostupnosti a vašeho seznamu přání naplní box, který vám co nejdříve odešle. Až při rozbalování zjistíte, co vám ze seznamu přání přišlo. 

Pojďme si říct konkrétně, jak Unboxino funguje. Třeba tříkilový balík stojí 1990 Kč včetně balného a přepravy dle svých přání. Minimální počet kusů zboží, které si přidáte na seznam přání, je 12 kusů. Ve výsledku vám musí přijít minimálně 3 a více kusů.

Co si vybrat do smart boxu? Přání může být různé:

Do tříkilového boxíku si můžete vybrat třeba tohle:

z kategorie Domácnost – šicí stroj, parní čistič, přímotop, váha, napařovač oděvů, světelná dekorace,

z kategorie Kuchyně to pak je domácí pekárna, toustovač, fritéza,

z kategorie Pro ženy jsou to: fény, čističe pleti, brusky na nehty,

ze Zdraví teploměry, elektrické zubní kartáčky nebo tlakoměry.

Pro děti se nabízí třeba dalekohledy, akční kamery, hračky. Právě zboží v kategorii Pro děti má někdy kategorii hodně široce otevřenou – Potřeby pro miminka, Hračky pro holky. A některé zase hodně zúžené: flexi piano, nalepovací nehty nebo mikroskop.

Co bylo v Unboxino? Naše zkušenosti

Máte vybráno? Naše zkušenosti říkají, že se až velmi snadno přesáhne 12 kusů v seznamu přání. A pak je těžké vytyčit si priority, co byste si opravdu přáli. Mimochodem, v jednom z kroků objednávky si můžete svoje jedno TOP přání ještě vypíchnout. Třeba když nutně potřebujete brusku na paty pro babičku a brusku pro sebe do dílny.

Všechno dorazila zhruba za tři dny, pěkně zabalené jak zvenčí, tak i zevnitř. Většina produktů neměla originální obal, ale byla zafixovaná fólií, plus nechyběl výplňový materiál, aby se nic nepoškodilo.

Co přišlo v Unboxinu: zásilka nás překvapila

My jsme objednali dva smart boxy a hodně nás překvapilo, jak bohatý balíček Unboxino dorazil.

Balíček, který jsme zaměřili na dárky pro rodinu, dospělé i děti, obsahoval nakonec přesně tohle:

robota na dálkové ovládání pro děti (o něj byla rvačka)

fotopast (hodí se manželovi)

herní sluchátka (hned si je zabrala dcera, i když jsou pro dospělé, dobře ji sednou a jsou měkké)

externí vypalovačku (jaj, tu zrovna nevyužijeme)

teploměr (potřebovali jsme! Ale nechtěla jsem dávat plnou cenu)

formovaček bradavek (pošlu těhotné kamarádce)

fén (ten jsem si přála moc)

Na jednu zásilku je toho opravdu hodně!

Hodnota věcí v balíčku

Druhý balíček pak zahrnoval lampičku (skvěle ovladatelnou), přímotop, napařovací žehličku, teploměr (zrovna podruhé) a speciální zásuvky.

Samozřejmě nám zvědavost nedala a začali jsme hned googlovat, co to všechno vlastně je (většinou chybí obaly) a kolik zboží stojí. Většina kousků v boxu se pohybovala kolem tisícikoruny. Vážně myslíme, že každý kus, který dorazil v Unboxinu, byl v hodnotě několik stokorun, ne že by celá zásilka byla v takové hodnotě. A v balíčku bylo věcí opravdu hodně. Víc, než kolik toho běžně člověk dostane k narozeninám.

Také si přečtěte

podobné

Fingerboard – zábava, která rozvíjí

Fingerboarding, původně vnímaný jako hobby záležitost, se v průběhu let vyvinul v uznávaný sport, který kombinuje dovednost, kreativitu a komunitního ducha. Fingerboarding není jen o tricích na miniaturním skateboardu,...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!