Ústní pěna místo kartáčku i třpytivá a tajemná Barbie: novinky pro děti

Vytipovali jsme pro vás několik novinek, které zaujmou. Tajemná Barbie i LOL panenka v podobě chlapce, to když vás baví hraní, nebo knížka plná psů, to když se nemůžete dočkat na večerní chvilky v postýlce s pohádkou.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

4 minuty čtení

16 února, 2021

Koho by nebavili hračky z Kinder Surprise. Ale jedna hračka dokáže netušené divy. S novou bezplatnou aplikací Applaydu jí děti vdechnou život a vytvoří si svůj vlastní hravý svět.

Ve vajíčkách Kinder Surprise jsou schované hračky s letáčkem a QR kódem, který vás pustí do říše kreativity: dostanete se do světa zábavně-naučné aplikace Applaydu, jež přináší kouzelné hry a nespočet chytrých aktivit. Bez reklam i bez nákupů v aplikaci, s kontrolní fukcí pro rodiče.

Když výjimečně večer nestíháte vyčistit zuby, použijte pěnu, která chrání před zubním kazem.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také další novinka má vnést do dětského světa něco edukativního – Lipánek, ze smetany a tvarohu, od Madety, podporuje projekt Hláskování s Lipánkem, aby rodiče spolu s dětmi mohli trénovat správnou výslovnost. Na webu hlaskovanislipankem.cz lze najít spoustu názorných, ale hlavně veselých videí, která dětem pomohou se správnou artikulací. Zároveň je možné za každý výrobek značky Lipánek získat různý počet Lipošů, ty mohou rodiče na e-shopu lipanek.cz směnit za logopedické kartičky.

Ale od aplikací a www přejdeme ke knížce, která vás pobaví „psí kusy“.
Pohádky a psi mají jedno společné, jsou to věrní přátelé lidí a dělají jim radost. Zuzana Pospíšilová u Grada pro všechny milovníky psů a pohádkového čtení napsala dvacet původních pohádek o pejscích ras ušlechtilých i zcela neznámých: Psí pohádky. V téhle knížce vyvádějí psi neuvěřitelné kousky. Fenka Sisi zpívá, z pejska Fleka se stane malíř a kokršpaněl Bady se chce učit španělsky.

 

Přečteno, a s čím si teď budeme hrát? Oblíbené L.O.L. i Barbie hlásí přírůstky!

Do řady L.O.L. panenek nepatří jen samé holčičky, ale nově i kluk. Má podobný styl jako jeho sestřičky. Když mu dáte napít vody z lahvičky, může plivat, plakat nebo čůrat. Při rozbalování najdete až 7 různých doplňků k chlapečkovi uvnitř. Zkuste dát L.O.L. Kluka do teplé nebo ledové vody a uvidíte, jaká kouzla se budou dít.

U Barbie se zase rozrůstá kolekce Color Reveal – a to o třpytivé kusky. Principem celé série je zážitek ze samotného rozbalování  a moment překvapení. Dokud se panenka nenamočí do vody, děti nezjistí, jaký kousek mají. Uvnitř je panenka Color Reveal v tajemné metalické růžové barvě a čtyři tašky ukrývající překvapení. Třeba paruka s culíkem nebo náušnice.

A na závěr  dávka hygieny.

Tahle pěna není určená místo denního čištění zubů, ale někdy jsou zkrátka situace, kdy je použití zubní pasty a kartáčku obtížné. A tak můžete využít ústní pěnu SPLAT JUNIOR Magic. Extrakt z lékořice posiluje dětskou zubní sklovinu a chrání dětské zoubky před zubním kazem. Pěna sklovinu okamžitě čistí, obohacuje ji biokativním vápníkem a poskytuje ochranu proti bakteriím.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!