Užijte si luxus ve dvou: Mariánské Lázně pro unavené rodiče

Potřebujete nasednout na svěží vlnu? Chápeme. Nové Lázně v Mariánských Lázních také nabrali novou svěžest a vy se tam můžete zregenerovat před náročným začátkem školního roku nebo si celkově odpočinout po covidu nebo od rodičovských povinností. Přidat ale můžete i dávku krásného sportu – golfu.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

28 července, 2021

Když potřebujete nabrat životní energii, nemůžete čekat, že vám ji doplní rozvrzané skříně, nedobré jídlo a proleželé matrace. Potřebujete si dopřát dávku výjimečnosti – a ideálně v lázních, které jsou ke kvalitním wellness pobytům stvořené. Nové Lázně v Mariánských Lázních vám přesně takovou dávku lázeňské relaxace a luxusu dopřejí.

Zcela výjimečná je minerální koupel a relaxace v královské kabině Edwarda VII. nebo v Císařské kabině rakouského monarchy Franze Josefa I. Habsburského.

Novorenesanční pětihvězdičkový hotel vás potěší nejen v dochovaných Římských lázních – smočit se můžete v původních bazéncích z roku 1896. Navíc si můžete zaplavat v bazénu s protiproudem nebo si užít whirpool, 2 sauny, sanarium, parní lázeň či oblíbenou Kneippovu terapii. Odváží se můžou ochladit v bazénku nebo u fontánky s ledovou tříští, na všechny pak čeká relaxační místnost k odpočinku.

Unikátní hotel v Mariánských Lázních – zamilovali si ho i panovníci

Zcela výjimečná je pak minerální koupel a relaxace v královské kabině Edwarda VII. nebo v Císařské kabině rakouského monarchy Franze Josefa I. Habsburského. Ostatně mnoho významných osobností je s místem spjato – například v roce 1904 se zde sešli císař František Josef I. a britský král Eduard VII., který si je zamiloval.

I vy si je zamilujete – nejen pro zmíněné lázeňské zázemí, ale i pro maličkosti, které jsou promyšleny tak, aby pro vás všechno bylo co nejpohodlnější. Bezplatné wifi, kávový a čajový servis na pokoji, protialergické textilie…

 

Samozřejmostí je ubytování se snídaní. Večeři je možné si dokoupit.

Proč chtít pětihvězdičkové Nové Lázně

Samozřejmě že se můžete jít projít na kolonádu, ale když se vám nebude chtít, ani z hotelu nemusíte vyjít – hotel Nové Lázně je propojen s nejvýznamnějšími hotely v okolí krytými chodbami, takže si užijete „suchou nohou“ i další lázeňské procedury, včetně služeb beauty salonu a fitness centra.

Procházky a golf v Mariánských Lázních: golfový balíček pro nadšence

Mariánské Lázně ale nejsou jen lázně… Užít si můžete přírodu Slavkovského lesa pěšky i na kole, nebo vyzkoušet golf. A to na prvním golfovém hřišti u nás. Založen byl před víc jak 100 lety a dnes jej spravuje klub, který má britskou královnou Alžbětou II. povoleno užívat název královský – Royal Golf Club Mariánské Lázně.

Díky nabídce golfových pobytových balíčků se mohou hosté Nových Lázní spolehnout, že budou mít na toto hřiště zajištěno green fee. Golfoví nadšenci ale budou moci využít příležitost zahrát si i na dalších třech hřištích v okolí Mariánských Lázní, a to podle toho, který ze speciálních balíčků zvolí. Nabídka zahrnuje jak pobyt týdenní s názvem Royal Golf Week a čtyřdenní – Royal Golf Safari, tak dvoudenní – Royal Golf Weekend či jednodenní Royal Golf Taster.

 Stačí už jen přijet a oddat se golfové vášni i slastnému lázeňskému odpočinku.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!