V únoru „strašně nutně potřebuju“: vymazlené novinky pro děti

Touží po tom, a ostatně – někdy i my taky. Tyhle novinky pro menší i větší budou milovat všichni členové rodiny. Pojďme si je představit.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

27 ledna, 2022

Waterdrop pro nejmenší

Děti si neuvědomují, jak důležité je pít vodu pravidelně a ne jen tehdy, když ucítí velkou žízeň při hrách venku nebo v doma. A tak jim musíme pitný režim zpříjemnit.

Proto má watedrop dokonalé zvířecí překvapení: speciální lahev pro děti. Design 5 různých zvířátek nadchne už od pohledu. Nás dospělé zase potěší, že je vyrobena z kvalitního jednoplášťového nerezu s tvarovaným hrdlem vhodným pro děti od 18 měsíců. Praktické gumové víko je pro bezpečné pití připevněno. Lahev je bez BPA a certifikována TÜV (testováno na bezpečnost, splňuje požadavky německého zákona o bezpečnosti zařízení a výrobků). A z jakého vzhledu si můžete vybrat? Oblíbení zvířecí kamarádi medvídek Buddy, tygřice Tilly, tučňák Pico, mýval Roxy nebo žabák Freddy budou nejvěrnějšími společníky!
Waterdrop má nyní v nabídce ke každé lahvi pro děti také praktický vak na záda z organické bavlny se stejným zvířecím designem.
Láhev Waterdrop, info o ceně v obchodě

Lev popochází po ostrově. Rybka a chobotnice skotačí ve vodě, plameňák plave kolem. Ostrov se dá rozpojit pro snadné mytí, zvířátka se mohou polévat kyblíkem. LEGO Duplo je teď do vany!

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Vodní hrátky se zvířátky

Tohle se značce LEGO podařilo. Oblíbené DUPLO „usadila“ do vaší vany, aby se děti pěkně pobavily. Velké kostky pro velkou zábavu i těch nejmenších zvládnou nápor vody i zábavy a skvěle padnou do dětských ručiček. Lev popochází po ostrově. Rybka a chobotnice skotačí ve vodě, plameňák plave kolem. Ostrov se dá rozpojit pro snadné mytí, zvířátka se mohou polévat kyblíkem. A všechny kousky se dají spojit i s dalšími stavebnicemi LEGO Legrace ve vaně.
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky

Perličky do koupele

A když už jsme u té vany, zkuste do ní pro ještě větší zábavu přidat koupelové perly Tetesept s měsíčkem a mandlovým olejem, které barví voldu a dělají třpytivé efekty (50 Kč). Nadchne vás třeba provedení s kosmonautem.
Potěší vás, že všechny produkty mají jemné složení s pečujícími a hydratačními účinky. Vodu barví díky nezávadnému potravinářskému barvivu a neobsahují silikony, parafíny a minerální oleje.
Kosmonaut, Tetesept, 49 Kč

Rozverné kabrio

Fashion panenky ze série Na! Na! Na! Surprise nejsou jen milovnicemi módy, ale rády také cestují po světě. Půjde jim to ještě lépe s novým Stylovým kabrioletem. První měkké látkové auto pro Na! Na! Na! Surprise panenky je velmi pohodlné a hodí se pro všechny panenky ze série.
Na! Na! Na! Surprise Stylový kabriolet, 1 069 Kč

Konfety a panenky

Oblíbená Konfety Glitter série L.O.L. panenek je zase tady! V trojpacku najdete hned tři „loliny“. Každá z nich ukrývá 7 různých doplňků, samotnou panenku a třpytivé konfety. Můžete narazit až na 4 různé trojice těchto panenek. To bude pořádná holčičí oslava!
L.O.L. Surprise! Konfety Glitter série 3-pack, 1 199 Kč

Pojďme na festival ledu

Popracovaný model zimního festivalu uvedený k lunárnímu novému roku od LEGO obsahuje rovnou 13 minifigurek – a celý model je velmi podrobný. Uvidíte třeba sáňky ve tvaru tučňáka, ledovou sochu nebo náčiní pro sochaře – ale nejen uvidíte, samozřejmě si s nimi můžete s dětmi dosyta vyhrát.
Lunární nový rok – festival ledu, Lego, 2549 Kč

Co vám fantazie dovolí

Z touhy tvořit a nechat tvořit vznikla nová značka stavebnic Totemo. Rozvíjí představivost a kreativitu, která poskytuje prostor pro sebevyjádření hrou a tvorbou vlastních světů a příběhů bez hranic. A co víc, je vyrobena v Česku, potištěna ekologickými barvami, doplněná o spojky z recyklovaných pet lahví. Tyhle netradiční barvy a tvary vás budou bavit.
Cena v obchodě – totemo.cz

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!