Věděli jste, že…

Načerpejte podzimní dávku vědomostí aneb Věděli jste, že…?

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

29 září, 2021

Existuje vakcína proti chřipce do nosu? Lety prověřená a fungující vakcína FluenzTetra je jediná svého druhu na trhu, která se aplikuje střikem do nosních dírek, podobně jako běžné kapky do nosu, a ne injekcí. Díky tomu z ní děti nemusí mít obavy a navíc tak odpadají i obvyklé nežádoucí účinky v podobě bolesti či zarudnutí v místě vpichu.

hitem podzimu bude Chelsea? A tím myslíme obuv Chelsea (kterou seženete například u Deichmann). Díky různým výškám holeně, nápadným podešvím a lakovanému vzhledu umí být velmi neotřelá. Vaše srdce si získají také mokasíny nebo kvalitní kožené modely obuvi, jako jsou kozačky, ležérní kousky v army stylu nebo obuv na blokovém podpatku.

Děti ve škole často nemají dostatečný pitný režim? Usnadněte jim to se Sodastream, nápoji a obaly, které šetří čas, peníze i životní prostředí a vašim dětem zabezpečí zdravý a nápaditý pitný režim.

8 z 10 žen nezná správné číslo své podprsenky? Astratex Poradna to chce změnit, tak ji vyzkoušejte a nechte si poradit on-line.

 1. října se slaví Den prarodičů? V Albi se proto spojili s Nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté a nachystali speciální spot nebo třeba přáníčka jako dárek, aby každý mohl svou babičku i svého dědečka potěšit.

Den prarodičů můžete oslavit každý den, potěší je telefonát i přítomnost.

Také si přečtěte

podobné

Nemáte po porodu ráda své tělo?

Tedy jistě ho máte ráda za to, co dokázalo, vážíte si jeho superschopností, ale určitě byste ráda měla zpět své předporodní křivky. Kdy a jak začít s „opravami“? Na jaké si počkat a co raději vůbec neřešit?  ...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!