Věděli jste, že…

Načerpejte podzimní dávku vědomostí aneb Věděli jste, že…?

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

29 září, 2021

Existuje vakcína proti chřipce do nosu? Lety prověřená a fungující vakcína FluenzTetra je jediná svého druhu na trhu, která se aplikuje střikem do nosních dírek, podobně jako běžné kapky do nosu, a ne injekcí. Díky tomu z ní děti nemusí mít obavy a navíc tak odpadají i obvyklé nežádoucí účinky v podobě bolesti či zarudnutí v místě vpichu.

hitem podzimu bude Chelsea? A tím myslíme obuv Chelsea (kterou seženete například u Deichmann). Díky různým výškám holeně, nápadným podešvím a lakovanému vzhledu umí být velmi neotřelá. Vaše srdce si získají také mokasíny nebo kvalitní kožené modely obuvi, jako jsou kozačky, ležérní kousky v army stylu nebo obuv na blokovém podpatku.

Děti ve škole často nemají dostatečný pitný režim? Usnadněte jim to se Sodastream, nápoji a obaly, které šetří čas, peníze i životní prostředí a vašim dětem zabezpečí zdravý a nápaditý pitný režim.

8 z 10 žen nezná správné číslo své podprsenky? Astratex Poradna to chce změnit, tak ji vyzkoušejte a nechte si poradit on-line.

 1. října se slaví Den prarodičů? V Albi se proto spojili s Nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté a nachystali speciální spot nebo třeba přáníčka jako dárek, aby každý mohl svou babičku i svého dědečka potěšit.

Den prarodičů můžete oslavit každý den, potěší je telefonát i přítomnost.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!