Velká dámská kabelka – Jaký model zvolit v roce 2024, aby byla trendy?

Hitem letošní sezóny budou dámské velké kabelky. Určitě se tak nebojte zařadit alespoň jeden trendy kousek do svého šatníku. Dámské velké kabelky však mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích vám prozradíme, jaké modely tašek pro ženy budou letos in a také to, jak je vkusně zařadit do stylových letošních outfitů.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

17 ledna, 2024

Proč letos volit velkou dámskou kabelku a pro koho je určená?

Dámská velká kabelka jsou tu pro všechny milovnice módy. Nosit je mohou ženy všech věkových kategorií. Dámy jistě ocení prostorné kabelky pro svoji praktickou funkci. V překladu do ní zkrátka vleze vše potřebné. Kromě klíčů, mobilu a peněženky či kapesníků můžete do kabelek větších rozměrů vložit i složky A4 či knihu. Dámské velké kabelky vám budou slušet na nákupech, na pracovišti i ve městě na posezení s přáteli. Velké dámské kabelky můžeme vybírat na základě mnoha kritérií. Svoji roli hraje při výběru velké kabelky materiál, ale také design nebo barva. Za zmínku pak stojí i dekorativní prvky, které ženy doslova milují. O výše zmíněných bodech si povíme více níže. Čtěte tedy dále a nechte se inspirovat společně s námi. Módní velké dámské kabelky jsou pro ženy k dispozici např. na e-shopu CCC. Tady si přijde na své i ta nejnáročnější dívka či žena.

Velké dámské kabelky mohou disponovat také dekorativními prvky. Mezi nejoblíbenější kousky patří kabelky s kovovou sponou. Blyštivou zlatou nebo stříbrnou sponu na velké kabelce pak můžete pohodlně sladit i se svými blyštivým šperky.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Jaké modely dámských velkých kabelek budou letos v kurzu?

V letošní sezóně budou v kurzu velké kožené kabelky v hladkém i v semišovém provedení. Vybírejte si tedy podle vašeho jedinečného vkusu. Kožené dámské kabelky mají mnoho předností. Jsou nejen vysoce módní, ale také tzv. udržitelné. Udržitelnost dnes propagují ty největší módní světové značky. Dámy tak mají rozhodně z čeho vybírat. Výše zmíněné modely dámských velkých kabelek jsou pro vás k mání i v kamenných prodejnách CCC. Zde si vybere kousek podle svého gusta každá z vás.

Velké dámské kabelky mohou disponovat také dekorativními prvky. Mezi nejoblíbenější kousky patří kabelky s kovovou sponou. Blyštivou zlatou nebo stříbrnou sponu na velké kabelce pak můžete pohodlně sladit i se svými blyštivým šperky. In budou také dámské velké tašky s hedvábným šátkem. Tento trend se do módy opakovaně vrací a právě teď je čas na to, abychom ho oprášily. Na velkých kabelkách se mohou nacházet i přírodní ornamenty. K takové kabelce pak do outfitu přidejte už jen decentní jednobarevné oblečení. Zvláště v móde platí, že méně znamená mnohdy více. O dalších možných kombinacích oděvů s velkou kabelku si povíme více níže.

S čím nosit nejlépe dámskou velkou kabelku v letošních outfitech?

Letos uděláte nejlépe, když spojíte dámskou velkou kabelku s denimovou módou. K velké jednobarevné tašce můžete zvolit i pestrobarevné oblečení. Zvolené boty v outfitu by však měly mít barvu stejnou. A nejen to. Při sestavování módních outfitů dbáme i na to, aby měly boty a další doplňky i podobnou strukturu. V módě totiž platí, že hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit sjednotí a bude působit harmonickým dojmem. Jednobarevné i vícebarevné dámské kabelky ve větších rozměrech nakoupíte i obchodech CCC. Výběr je zde široký a ceny nízké. In budou tašky pro ženy v přírodních a v pastelových barvách.

 

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!