Virtuální kartička plná slev a dárky v dětském klubu. Ptáte se kde?

Někomu se zdá o bonbónech, někomu o novém autě a vám o nakupování bez zbytečného spěchu?  Chápeme, jste přece maminky. A taky víme, že snít už netřeba, stačí se stát členem ROSSMANN CLUBu a garantujeme vám, že nakupování pro vás i vaše nejmenší bude klidnější a pohodovější než kdy dříve. Sluší se dodat, že vás navíc čeká řada slev a dárečků.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

7 června, 2021

Drogerie ROSSMANN je v Čechách velice rozšířená, málokdo však ví, že tato značka zavedla vlastní pečeť “Bez mikroplastů.” Všechny výrobky označené touto pečetí jsou v souladu s přírodou, například kosmetická řada pro maminky a miminka značky Babydream.

Německá kvalita drogerie

Milou zprávou pro všechny, kterým není ukradený osud naší planety, je také zavedení tzv. drogerie bez obalu. To znamená, že si stále stejný obal od pracího prostředku či šamponu můžete ve vybraných prodejnách ROSSMANN naplnit z plnicí stanice.

Sleva na celý nákup v ROSSMANN

A protože doba pokročila a kdo nemá appku, jako by nežil, můžete se do zaregistrovat do ROSSMANN CLUBu pomocí mobilní aplikace a stát se i členem věrnostního programu Rossmánek přinášejícího mnoho akčních produktů pro nejmenší. Jako uvítací bonus získáte slevu 20 % na celý nákup, navíc sbíráte body za nákupy, které vyměňujete za slevy. Za 15 bodů na vás bude čekat příjemná 15% sleva. Součástí aplikace jsou i výhody programu Rossmánek: exkluzivní slevy na vybrané produkty i ty extra pro vás – v měsíci, ve kterém má vaše dítě narozeniny, nakoupíte se slevou, a to nejen balonky nebo bio mlsky na oslavu. Navíc můžete načerpat inspiraci z bohatého množství článků nejen o těhotenství, ale i o mateřství. Počíst si můžete na webu www.rossmann.cz, nebo právě v aplikaci.

Když chcete slevu na celý nákup v ROSSMANN, přihlaste se do jejich CLUBu.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!