Vůně podzimu. Tyhle jsou nejkrásnější – svíčky i parfémy

Och, která z nás by s chladnějším počasím nezatoužila po nové vůni? My našli ty, které stojí nejen za očichání – stojí i za nákup, ať si s nimi provoníte den.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

12 října, 2021

Michael Kors je odvážný! Kompozice, která ztělesňuje silné a inspirativní ženy, je intenzivní a smělá interpretace původní květinovo-dřevité vůně Super Gorgeous! Tahle posouvá hranice vůně do nového odvážného místa, kde zaujme bohatou a opojnou vůní.

„Vůně ožívá prostřednictvím smyslů a navždy zůstává v naší duši,“ prohlásila kdysi Estée Lauder. Vy její myšlenky můžete „očichat“ u kolekci vůní Luxury Fragrance, osm výjimečných kompozic, které vás přenesou na neobjevená kouzelná místa, kde mysl i smysly nadšeně ožívají, probouzejí se a proměňují.

Provonit můžete nejen svoje tělo, ale i celý prostor. Ideálně pěkně přírodně – a to se svíčkami Biorythme. Ty jsou od začátku do konce vyrobeny lidskou rukou a navíc jsou 100 % přírodní. Nebělený včelí vosk je doplněný o originální vůně, Třešňový květ je čistá vůně připomínající jaro, nebo jako když v létě sušíte prádlo v lehkém větříku pod rozkvetlou třešní. Země ve mně vás protáhne bylinkovou silou.

Svíčky Biorythme jsou od začátku do konce vyrobeny lidskou rukou a navíc jsou 100 % přírodní. Nebělený včelí vosk je doplněný o originální vůně.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Provonit můžete nejen svoje tělo, ale i celý prostor. Ideálně pěkně přírodně – a to se svíčkami Biorythme. Ty jsou od začátku do konce vyrobeny lidskou rukou a navíc jsou 100 % přírodní. Nebělený včelí vosk je doplněný o originální vůně, Třešňový květ je čistá vůně připomínající jaro, nebo jako když v létě sušíte prádlo v lehkém větříku pod rozkvetlou třešní. Země ve mně vás protáhne bylinkovou silou.

Dolce&Gabbana přichází s vůní The One Gold (2650 Kč / 50ml) a dokonce i v pánské variantě, to kdybyste chtěli ladit (The One For Men Gold (3100 Kč / 100ml). Obě ztělesňují zářivost, magnetické charisma a oslavují přitažlivost mužů a žen. Hlavní složkou jsou energické citrusy, které obohacují květinové vůně a zahřívají dřevité tóny.

 

My way od Giorgio Armani píše svůj příběh sice už od srpna, ale chceme vám ho ještě ukázat, ať si můžete třeba napsat Ježíškovi. My Way Intense je bohatá, honosná vůně pro milovníky květin. Inspirací byly bohaté životní zážitky – vždyť kdo by nevěřil v sílu setkání? A co teprve v sílu ekologie – díky své ekologické koncepci a systému doplnitelných flakonů je tahle vůně uhlíkově neutrální.

Taky vás chce zaujmout nová vůně Maxima Icon od Avonu. Budete se cítit jako bohyně, ke které svět vzhlíží, a to díky nadpozemské kombinaci tónů plnokvěté sněženky, mandarinky a dlouhotrvajícího koženého akordu.

Vůně Voce Viva, jejíž tváří je Lady Gaga, Intensa od Valentino Beauty, je intenzivní a svěží kombinací italského bergamotu, tmavé vanilky, květu pomerančovníku a absolutu z jasmínu. Cítíte tu chuť do života? My ano. Kombinace je to smyslná a navíc evokuje dokonalé propojení mezi barvami a módou couture.

Stýská se vám po létě? My vás chápeme. A tak toužíme po Lancôme Idôle Aura. Ucítíte bergamot, madagaskarskou vanilku, esence ispartské růže, indický jasmín, stolickou růži z Grasse, akord Fleur de Sel či pudrový pižmový akord. Tuhle dokonalou esenci si namíchejte, když v sobě potřebujete oživit otisk slunečních paprsků.

A pojďme ještě k jedné svíčce – Amber & Acorn – netradiční spojení ambry a žaludů od Yankee Candle vám pozvedne den. Aroma hnědých dubových listů a zlaté ambry dodávají robustní vůni pačuli a měkkých dřevitých tónů dotek kořeněné hřejivosti je pro každý den jako stvořené.

Také si přečtěte

podobné

Módní barvy na manikúru pro léto 2024

Léto je období, kdy chceme do svého života přidat více radosti a nových zážitků. A trendy gelové nehty vám pomohou navodit letní náladu.Často je těžké vybrat nový design nehtů, který vás bude provázet několik týdnů....

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!