Dior představuje kočárek za 143 tisíc

Kolekce Baby Dior se rozšiřuje o kočárek zdobený potiskem Dior Oblique v modro-béžovém provedení. Kočárek Dior vznikl ve spolupráci s italskou značkou Inglesina a stojí 143 tisíc s hlubokou korbičkou.

Kola kočárku Dior
Kočárek Dior

2 minuty čtení

12 září, 2020

Dřív se toužilo po kabelce od Diora, teď se možná začne toužít po kočárku od Diora. Jak se vám líbí tenhle jedinečný kousek, navržený ve spolupráci s Inglesinou?

Vznikl v italském atelieru známé kočárkové značky a kombinuje dokonalost, funkčnost a nadčasovou eleganci. Diorovo umění detailu (rozuměj = otisku loga) lze potom vypozorovat na kolečkách a nastavitelné kožené rukojeti.

Příslušenství jako je držák nápojů nebo pláštěnka je v ceně, přebalovací tašku si musíte za více než 50 tisíc dokoupit.

Kočárek Dior s korbičkou

Nový kočárek Dior je z plátna

Kočárek Dior je vyrobený z plátna canvas v béžovo-modrém provedení, chrání před sluncem i deštěm, má ventilační systém, kola jsou plná, s aretací. Ke kočárku se dodává i příslušenství jako je pláštěnka, držák nápojů a košík (a v ceně).

Díky svým rozměrům a 360° otočným předním kolům je kompaktní a praktický pro každou příležitost, nejen pro nákupy v Pařížské. Lze ho snadno a rychle složit nebo bezpečně rozložit. Sportovní díl jde nastavit směrem dopředu nebo k rodiči, lze plně sklopit až do spánkové polohy.

Ve sportovní verzi stojí kočárek 3200 euro (s kurzem 26,5 vůči koruně jde o 84 800 Kč), hluboká verze (korbička) pak 143 100 Kč (5400 euro). Přebalovací tašku koupíte samostatně, připravte si 1900 euro (50 350 Kč).

Pokud se rozhodne pro model s korbičkou pro novorozence, vězte, že se váš nejdražší vyspinká na hebké matraci z přírodního bambusového vlákna. Určitě se mu bude zdát nejen o kabelkách…

    Rozměry: 50 x 112 x 84-100 cm

    Rozměry po složení: 50 x 90 x 42 cm

    Celková hmotnost (kočár a rám): 12,3 kg

    Maximální hmotnost dítěte: 22 kg

 

Přebalovací taška Dior
Sportovní kočárek Dior

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!