Proč píšou děti prince Williama každý rok Dianě a co si z toho odnést

Děti prince Williama a vévodkyně Kate píšou každý rok zesnulé babičce – princezně Dianě. A palác letos dopisy zveřejnil.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

15 března, 2021

Sedmiletý princ George nakreslil Dianě obrázek se stromem, květinami, ptáky, modrou oblohou… A připsal „Drahá babička Diano, šťastný Den matek. Moc tě miluji a pořád na tebe myslím, posílám hodně lásky. George.“

Také pětiletá princezna Charlotte napsala svůj dopis: „Drahá babička Diano, myslím na tebe na Den matek, moc tě miluji. Tatínkovi chybíš. Hodně lásky, Charlotte.“ Na obrázku jsou samolepky a srdíčka.

Třetí dopis je teprve od dvouletého prince Louise, opět se samolepky a srdcem.

Dopis pro někoho, kdo byl vaší rodině blízký, může být milým rodinným rituálem.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Královský palác dopisy zveřjenil na svých sociálních sítích s tím, že děti vévody a vévodkyně z Cambridge tak činí každý rok.

Od britské královské rodiny je to jasné poselství: letošní Den matek byl jiný. Zkuste to i vy, zavzpomínat na své blízké, i když s nimi nemůžete trávit čas, obejmout své blízké, s nimiž jste. Pravidelné psaní někomu, kdo pro vaši rodinu hodně znamenal, je milou tradicí, která uchovává vzpomínku, navíc ukáže vašim dětem, jak se postupně vyvíjí jejich vyjadřovací styl, stejně jako jak dokážou stále lépe kreslit. Tyhle dopisy – narozdíl od těch Ježíškovi – můžete vystavit nebo jim je pravidelně ukazovat.

Zároveň na instagramu ukázali i dortík, který děti pro svou maminku, vévodkyni Kate, upekly.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!