Halloween 2022 v Praze. Kde mají program pro děti zdarma?

Halloween si chcete užít v Praze. Kam vyrazit s dětmi? Kde je program zdarma?

 

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

25 října, 2022

Halloween se v roce 2022 zařadí určitě k nejveselejším svátkům. Slaví se čím dál víc. Kde si ho užít v Praze?

Halloweenské řádění plné masek, strašidel a dýní potkáte v celé Praze. My jsme pro vás vytipovali pár pražských akcí, kde se dětí vydovádí.

Halloween ve Žlutých Lázních: dobrodružná stezka i diskotéka. A vstup zdarma

Zábavné halloweenské nedělní odpoledne proběhne 30. října 2022 v areálu Žlutých lázní (Dvorce) v pražském Podolí. Akce začne ve 14:00 a potrvá do 19:00 hodin. Na co se můžete těšit?

 • dlabání a vyřezávání dýní podle fantazie nebo zapůjčené šablony
 • Stezka Dobrodružství – děti se mohou těšit na bojovku, za kterou dostanou malý dáreček
 • malování na obličej
 • zábavný animační program pro děti
 • hudební program
 • soutěž o drobné dárky
 • vyhlášení nejlepší masky
 • magický lektvar
 • pouťové atrakce
 • sladké cukrovinky
 • posezení u ohniště a opékání špekáčků

Na děti čekají špekáčky i stezka odvahy.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Halloween v Praze: dlabání dýní a jídlo zdarma

Už tradičně proběhne oslava Halloweenu v Hard Rock Cafe Praha: hosté v kostýmu si užijí Happy Hour po celý večer, pro děti bude připraven zábavný program, a to od 16 do 18 hodin. Nebude chybět možnost vydlabat si dýni, malování na obličej nebo dětské menu zdarma k hlavnímu chodu pro děti do 10 let. Navíc každé dítě, které dorazí v kostýmu, dostane balíček sladkostí jako dárek.

Dia de Los Muertos v Praze

A co takhle španělská verze Halloweenu? Karnevalové masky, kostýmy, hudba, workshopy, dobré jídlo a pití, to vše nabídne Mexický svátek mrtvých 2. listopadu od 16.00  (kdy začíná dětský program) hodin v prostorách Pražské tržnice. Akce se uskuteční pod záštitou Velvyslanectví Spojených států mexických v České republice. Těšit se můžete na Mariachi Azteca de Praga, Lozt Mezcal a další zástupce jižních rytmů, v gastro zóně budou v hlavní roli tacos, burrito, quesadilla, churros a jiné mexické speciality stejně jako delikatesy z Jihoamerické oblasti. Mezi drinky najdete mexické pivo, argentinská vína nebo tematické koktejly. Na děti se těší Lupitina González a chybět samozřejmě nebudou workshopy a další zábava. 

Extra tip: Chce se vám slavit doma, ale pořád stylvoě? Zajděte si do nové prodejny Lush v OC Westfield Chodov Praha, kde najdete strašidláckou kolekci plnou šumivek ala dýně nebo želé ve tvaru pavouků.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!