Nejlepší plenky? Rozhodli jste v kategorii Přebalování. Jen vlhčené ubrousky mají dvě třetí místa

Myslíte si, že vybrat jednorázové plenky pro dítě je hračka? Tak to jste asi nikdy nestáli před regálem, který je až po strop naplněný různými značkami a druhy plenek a drogerie pro miminko. Pro mámu-začátečnici to může být stres, a tak dá ráda na radu jiné mámy. Proto jsou tady nejen nejlepší výsledky, ale rovněž i nejlepší, vámi osvědčené a vybrané nejlepší vlhčené ubrousky a péče o dětský zadeček.

logo MAMAvolba

3 minuty čtení

16 května, 2021

Každý rok doporučujete v anketě MAMAvolba své oblíbené produkty v mnoha kategoriích, plenky nevyjímaje. Tady jsou výsledky v kategorii Přebalování za rok 2020. Vaše hlasy se vztahují na plenky ve všech velikostech.

Nejlepší věci při Přebalování za rok 2020 - nejlepší vlhčené ubrousky, jednorázové plenky, kosmetika

Vybrali jste nejlepší jednorázové pleny: s nimi jste spokojené

Pro všechny mámy, které trochu tápou ve výběru jednorázových plenek, máme dobrou zprávu: rohlédněte si výsledky spotřebitelské ankety MAMAvolba 2020 a nechte si poradit od ostatních maminek, jaké plenky doporučují. Plenky z drogerie dm – konkrétně babylove nature pleny se usídlily na prvním místě díky 12hodinové ochraně a technologii rychlého absorpčního jádra. Jsou tenké, šetrné a jemné k pokožce. Druhé místo patří Babydream plenkám z drogerie ROSSMANN – jsou bez parfémů a přidaných látek, flexibilní, měkké a prodyšné. Rychleschnoucí systém udrží dětskou pokožku suchou až 12 hodin. Happy baby plenky z prodejen Albert obsadily třetí místo, ale bylo to těsné – pouhých 6 bodů dělilo tyto plenky od druhého místa. Jsou vhodné na den i noc, obsahují 3 absorpční kanálky, díky nimž bude vaše miminko v suchu až 12 hodin.

Nejlepší jednorázové plenky

Bitvu roku sehrály vlhčené ubrousky, máme dvě třetí místa!

Vlhčené ubrousky jsou vynález století. Doma, na cestách, na návštěvách, u lékaře, na kroužku… každá máma je má vždy v kabelce. Ale jak vybrat ty nejlepší? Děkujeme, že jste jako zodpovědní rodiče (ano, hlasují i tatínkové) hlasovali pro své oblíbené produkty. K prvnímu místu se hrdě hlásí dm babylove vlhčené ubrousky s obsahem 99 % vody. Jsou biologicky odbouratelné a neobsahují vonné látky, alkohol ani mikroplasty. Druhé místo patří jemným vláknům vlhčených ubrousků Natural od značky HiPP, jsou vysoce absorpční a jemné k dětské pokožce. O třetí místo se dělí vlhčené ubrousky Sensitive značky Happy s jemným výtažkem z Aloe Vera  s ubrousky z marketů Albert – Happy baby vlhčené ubrousky Sensitive. Ubrousky na třetím místě získaly naprosto stejný počet hlasů.

Nejlepší vlhčené ubrousky

TOP krém proti opruzeninám pro citlivou dětskou pokožku? Vybrali jste!

Dětský zadeček je kapitola sama pro sebe. Snažíte se kupovat správné plenky, vždy pořádně osušit pokožku, ale občas se stane, že miminko má opruzeniny. Ve spotřebitelské anketě 2020 vybíráte i ty nejlepší krémy proti opruzeninám nebo takové, které se snaží opruzeniny už vymazat. Maminky vědí, co se jim osvědčilo, a proto rozhodly. První místo patří zinkovému krému na opruzeniny, ATTITUDE s přírodními složkami, které chrání citlivou pokožku po každé výměně plenek. Krém proti opruzeninám francouzské značky Mustela je na druhém místě. Předchází zarudlé pokožce a obnovuje kožní bariéru. Zklidnění je pro zarudlou pokožku klíčové, přesně to poskytne miminku ochranný zklidňující krém na dětský zadeček značky Chicco s panthenolem. Hypoalergenní krém bez parabenů, barviv a alkoholu si vybojoval třetí místo v kategorii Přebalování – Péče – kosmetika.

Nejlepší péče o dětský zadeček - krémy proti opruzeninám

Výsledky v kategorii Přebalování – MAMAvolba 2020

Jednorázové pleny

1. dm, dm babylove nature pleny, od 139 Kč
2. ROSSMANN, Babydream Plenky, 135-189 Kč
3. Albert, Happy Baby plenky, 289,90 Kč

Péče – ubrousky

1. dm, dm babylove vlhčené ubrousky s obsahem 99 % vody, 90 ks, 49,90 Kč
2. HiPP, Vlhčené ubrousky NATURAL, 149 Kč
3. Happy, Vlhčené ubrousky Sensitive, 50,40 Kč
3. Albert, Happy Baby vlhcene ubrousky Sensitive, 72 ks, 29,90 Kc

Péče – kosmetika

1. ATTITUDE, Zinkový krém na opruzeniny, 75 ml, 129 Kč
2. Mustela, Krém proti opruzeninám, 50 ml, 149 Kč
3. Chicco, Krém ochranný zklidňující na dětský zadeček, 100 ml, 139 Kč

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!