Když jde o spánek, koupání i cestování s dětmi, záleží na každém detailu. To nejlepší v kategorii Péče o dítě

Již druhým rokem mají rodiče ze všech koutů republiky možnost doporučovat ty nejlepší produkty ve spotřebitelské anketě MAMAvolba a tady jsou výsledky za rok 2020. Rodiče zkrátka pomáhají rodičům – a tak jste společně vybrali ty nejlepší výrobky pro děti v kategorii Péče o dítě. Hlasovalo se v kategoriích: Spánek a odpočinek, Koupání a hygiena, Doma i na cestách, Dudlíky a Drogerie.

logo MAMAvolba

3 minuty čtení

16 května, 2021

Rýma umí pěkně potrápit, a tak není divu, že odsávačka hlenů na vysavač zabodovala.

Nejlepší péče o dítě - dudlíky, nosítka, pro spánek, ke koupání, drogerie

Nejúčinnější produkty pro klidný spánek a odpočinek miminka

Všechny mámy, které ví, jak náročné je někdy uspat miminko se shodly na tom, že nejlepším pomocníkem při usínám je DOUDOU šumící medvídek od značky MyHummy s 5 druhy šumu, regulací hlasitosti i senzorem spánku a automatickým ztišením. Druhé místo s přehledem obsadila YOO-MOOV, dětská video chůvička s otočnou kamerou od značky Babymoov. Kamera vás nadchla nejen, proto, že máte děťátko neustále pod kontrolou, aniž byste ho rušili neustálým chozením do pokoje, ale především proto, že se otáčí v rozsahu 360 ° – doprava, doleva, nahoru i dolů. Navíc se snadno ovládá, má kvalitní obraz a je velmi tichá. Na třetím místě se usídlil oblíbený kolotoč nad postýlku značky Chicco se dvěma způsoby využití: jako projektor, nebo jako hvězdná obloha. Hraje klasické uspávací melodie a disponuje automatickým spínačem.

Co se vám osvědčilo, když jde o koupání a hygienu miminka

Koupání a péče o miminko je zážitek, v každém smyslu toho slova. Každá máma také ví to, co je dobré a co dělá jejímu miminku nejlépe. Maminky, děkujeme, že jste hlasovaly a vybraly v naší anketě výrobky, které vám v péči o vaše malé pomáhají. Nejvíce se vám osvědčil praktický pomocník, který získal čestné první místo – odsávačka nosních hlenů na vysavač Happy nose od značky PETITE&MARS. I takové maličkosti jsou klíčové a rýma umí pěkně potrápít. Odsávačka usnadní dýchání a lze ji připojit na běžný domácí vysavač. Druhé místo právem patří vaničce s ergonomickou s 3fázovou podložkou Moby od značky SKIP HOP, která díky možnosti nastavení poloh roste s vašimi dětmi. Nočník B-WHALE ve tvaru velryby bez BPA s vyjímatelnou nádobkou a protiskluzovou úpravou skončil na třetím místě v kategorii Péče o dítě – Koupání a hygiena.

Doma i na cestách: vybrali jste praktické doplňky pro miminko

Je toho mnoho, co je potřeba, když se s miminkem kamkoliv přesouvát. Jsme rádi, že díky vašim zkušenostem jste jako správně zcestovalí rodiče rozhodli tom, že v kategorii Péče o dítě – Doma i na cestách dostane zlatou medaili Nosítko FTG Blossom značky Tula (nominovalo Pompo.cz). Lehké, skladné, ergonomické a designově propracované nosítko pro nošení na břiše i zádech je pohodlné pro vás i miminko. O stříbro se zasloužil sportovní kočárek Royal Fantasy Cool space s příslušenstvím od značky PETITE&MARS. Propracované detaily a luxusní provedení kočárku s možností aplikace originálních nášivek pro stylové cestování jsou prvky, které zaujmou. Bronzovou medaili jste udělili měkkému a útulnému Embrace nosítku značky Ergobaby (opět nominovalo Pompo.cz, které už dávno není jen hračkářstvím). Oceňujete snadné upevnění a možnost neustálého kontaktu s dítětem.

Zvolili jste ten nejlepší dudlík pro miminko

Bez dudlíku ani ránu. Vybrali jste produkty, kterým důvěřujete a které má vaše miminko v oblibě. Nejlepším dudlíkem dle spotřebitelské ankety MAMAvolba 2020 v kategorii Péče o dítě – Dudlíky se stal dudlík Perfect Night 6m značky MAM. Nemá určenou spodní či vrchní stranu, proto nemusíte řešit, jak ho do dětské pusinky umístíte, navíc nevyvíjí tlak na horní patro miminka. Je vyroben ze silikonu, bez BPA a v noci svítí, tudíž ho snadno v noci najdete. Druhé místo získal roztomilý a přitom praktický dudlík Space od značky NUK s motivem tučňáka. Dudlík zaujal ortodontickým tvarem savičky, která poskytuje dostatečný prostor pro přirozené sací pohyby. Volbou číslo tři se stala sada 2 silikonových dudlíku značky dm babylove. Extra měkký dudlík podporující zdravý vývoj čelisti a patra.

Šetrná drogerie pro citlivou dětskou pokožku, rozhodli jste o nejlepších

Máma dá nejvíc na radu jiné mámy. Proto jsme rádi, že prostřednictvím této spotřebitelské ankety roku 2020 radíte jedna druhé, co je nejlepší pro dětskou pokožku. Na prvním místě je v tomto směru 100% ekologická čistící voda, AQUAINT vhodná pro očistění rukou či úst miminka, bez parfémů a alkoholu. Skvělá volba na doma i na ven, k dostání na Feedo.cz. Druhé místo obsadil Prací gel pro děti s vůní hruškové šťávy značky ATTITUDE. Je hypoalergenní, bez fosfátů a díky obsahu hruškové šťávy a výtažkům ze zeleného čaje má antibakteriální a antioxidační účinky. U dětí dbáte na důslednou hygienu, proto jste společně rozhodli, že třetí místo obsadí Čisticí prostředek na dětské povrchy/hračky, ATTITUDE. Je vyroben z vysoce účinných přírodních přísad, které jsou hypoalergenní a berou ohledy na citlivou pokožku dětí.

Výsledky v kategorii Péče o dítě – MAMAvolba 2020

Spánek a odpočinek

1. MyHummy, Šumící medvídek DOUDOU se jménem miminka, od 1280 Kč
2. Babymoov, Dětská video chůvička YOO-MOOV, 5590 Kč
3. Chicco, Kolotoč nad postýlku, cena v obchodě

Koupání a hygiena

1. PETITE&MARS, Odsávačka nosních hlenů na vysavač Happy Nose, 249 Kč
2. SKIP HOP, Vanička s ergonomickou podložkou Moby 3 fázová, 989 Kč
3. Bo Jungle, Nočník B-WHALE, 699 Kč

Doma i na cestách

1. Tula, Nosítko FTG Blossom, 4355 Kč
2. PETITE&MARS, Kočárek sportovní Royal Fantasy Cool Space s příslušenstvím, 7999 Kč
3. Ergobaby, Embrace nosítko, 1999 Kč

Dudlíky

1. MAM, Dudlík Perfect Night, 6m, 149 Kč
2. NUK, Dudlík Space, 129 Kč
3. dm, dm babylove, Silikonový dudlík, 2 ks, 49,90 Kč

Drogerie

1. AQUAINT, 100% ekologická čisticí voda, 500 ml, 279 1. Kč
2. ATTITUDE, Prací gel pro děti s vůní hruškové šťávy 2. 1050 ml, 298 Kč
3. ATTITUDE, Čisticí prostředek na dětské povrchy/hračky, 800 ml, 159 Kč

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!