S citlivostí k dětské pokožce. Oblíbená kosmetika pro nejmenší

Jste máma, která ví. A rozhodla! Ale určitě nám dáte za pravdu, že v této kategorii to vůbec nebylo snadné. Existuje mnoho přípravků pro citlivou pokožku dětí. Děkujeme, že jste nám pomohla vybrat ty NEJ produkty v kategorii Kosmetika – Mýdla, šampony, pěny, Péče o tělo i Péče o zoubky.

logo MAMAvolba

3 minuty čtení

16 května, 2021

V kategorii Kosmetika boduje řada stálic, třeba kachna od HiPP nebo péče od Baby Sebamed. Ale jsou tu i nováčci!

Nejlepší dětská kosmetika a péče o zoubky

Kosmetika pro citlivou dětskou pokožku: vybrali jste mýdlo, šampon i pěnu

První místo obsadila Babysanft pěna na mytí značky HiPP s dávkovačem ve tvaru kachny. Jemná pěna pro citlivou pokožku šetrně myje, neštípe v očích a obsahuje BIO mandlový olej. Bodovala i v loňském roce. Pro každodenní jemné mytí jste zvolili Extra jemnou mycí emulzi, Baby Sebamed, která skončila na druhém místě. Je vhodná pro novorozeneckou pokožku, neobsahuje mýdlo a chrání pokožku díky svému pH 5,5. Třetí místo patří také značce Baby Sebamed a jejímu dětskému šamponu s rostlinným extraktem. Usnadňuje vyčesávání, nedráždí oči a minimalizuje riziko vysoušení pokožky. Skvělá MAMAvolba!

Nejlepší dětská kosmetika - mýdla, pěny, šampony

Je lepší dětský olej, nebo tělové mléko? Rozhodli jste!

Hydratace je důležitá v každém věku, což jistě potvrdí nejedna maminka. Citlivá dětská pokožka potřebuje speciální péči. V kategorii Kosmetika – Péče o tělo jste rozhodli následovně. První místo patří značce HiPP. Babysanft Dětský krém Sensitive na obličej a tělo ve tvaru hravé želvy zabaví vaše miminko, zatímco ho budete promazávat. Snadno se roztírá, vstřebává, nelepí a je vhodný i pro pokožku se sklonem k atopii. Tělovému mléku s měsíčkem od značky Baby Sebamed patří druhé místo. Spojení měsíčku a oleje ze sladkých mandlí pečuje o citlivou dětskou pokožku a zklidňuje začervenání. Dětský olej Baby O od značky Oriflame kraluje třetímu místu. Díky svému složení s ovesným olejem vyživuje, zklidňuje a zjemňuje dětskou pokožku.

Nejlepší kosmetika pro děti - péče o tělo, krémy, oleje, mazání

Pro ještě krásnější dětský úsměv jste vybrali produkty péče o zuby

Klubání zoubků dovede pěkně potrápit miminko i maminku. Když už se ty malé mršky dostanou na svět, je důležité o ně pečovat. Vybrali jste 3 produkty, kterým věříte. Děkujeme, že jste hlasovali v kategorii Kosmetika – Péče o zoubky. Důmyslně provedený zubní kartáček Baby’s Brush značky MAM od vás získal první místo. Má měkkou zaoblenou hlavu, ergonomicky tvarované a protiskluzové tělo padnoucí do dětské ručky. Rukojeť s krytem nedovolí, aby dítě zajelo s kartáčkem moc daleko do krku. Šetrná zubní pasta ATTITUDE bez obsahu fluoru voní po jahodách a nedráždí sliznici. Vybojovala si pěkné druhé místo. Elektronické kartáčky vládnou světu, a tak třetí místo obsadil elektronický sonický zubní kartáček značky innoGIO. Je vyroben ze silikonu a má 3 strany, proto poskytne plnohodnotné šetrné čistění. Jednoduchá obsluha se třemi režimy čistění zabodovala.

Nejlepší péče o dětské zoubky

Výsledky v kategorii – Kosmetika pro děti, MAMAvolba 2020

Mýdla, šampony, pěny

1. HiPP, Babysanft Pěna na mytí Kachna, 250 ml, 139,90 Kč
2. Baby sebamed, Mycí emulze extra jemná, 200 ml, 149 Kč
3. Baby sebamed, Dětský šampon, 150 ml, 149 Kč

Péče o tělo

1. HiPP, Babysanft Dětský krém Sensitive na obličej a tělo Želva, 100 ml, 134,90 Kč
2. Baby sebamed, Tělové mléko s měsíčkem, 200 ml, 219 Kč
3. Oriflame, Dětský olej Baby O, 150 ml, 219 Kč

Péče o zoubky

1. MAM, Zubní kartáček Baby’s Brush, 1 ks, 129 Kč
2. ATTITUDE, Dětská zubní pasta bez obsahu fluoru, 189 Kč
3. innoGIO, Elektronický sonický zubní kartáček, 999 Kč

Také si přečtěte

podobné

Módní barvy na manikúru pro léto 2024

Léto je období, kdy chceme do svého života přidat více radosti a nových zážitků. A trendy gelové nehty vám pomohou navodit letní náladu.Často je těžké vybrat nový design nehtů, který vás bude provázet několik týdnů....

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!