Nominujte nejoblíbenější výrobky pro děti a rodiče. Jste máma, která ví. A rozhodne!

Hledáme produkty milované vámi i dětmi. Nominujte je a vyhrajte každý den parfém. Jste máma, která ví. A rozhodne. Druhý ročník spotřebitelské ankety MAMAvolba je pro vás a o vás.

 

Spotřebitelská anketa MAMAvolba - nejlepší výrobky pro děti a rodiče
Spotřebitelská anketa MAMAvolba - nejlepší výrobky pro děti a rodiče

2 minuty čtení

16 března, 2021

Jaké plenky kupujete? Který příkrm vaše děťátko nikdy neodmítne? Co se vám osvědčilo v těhotenství a při kojení? Používáte šikovné nosítko, hnízdečko, hrací deku? Čím čistíte dětské zoubky? Co baví batolata? V jaké pěně do koupele miminko koupete? Jakou hračku tříleťáci milují?

Dejte nám do komentáře pod soutěžními statusy na Facebooku a Instagramu vědět o svých oblíbencích – značkách i produktech, ať se poté můžou do druhého ročníku spotřebitelské ankety MAMAvolba zaregistrovat.

Hrajeme na našem Instagramu i Facebooku: každý den vybereme jeden komentář, který získá parfém Her Story Love Inspires – uznejte, že lepší název pro nejmilovanější výrobky by být nemohl.

Jedinečná vůně plná ženskosti od Avonu je kombinací smyslného jasmínu a síly kosatce na hřejivém základu pralinky. Dokonalý požitek! A máme jich pro vás 10 na každé sociální síti.

Posledního výherce vybereme za 25. března 2021, hrajeme od 16. března. Potěší nás, když dáte o téhle anketě vědět i dalším maminkám!

Nominujte své oblíbené produkty, ať se mohou zaregistrovat do druhého ročníku spotřebitelské ankety MAMAvolba.

Spotřebitelská anketa MAMAvolba - nejlepší výrobky pro děti a rodiče

Nominace: až do 25. března

Registrace značek: do 28. března

Zahájení ankety – samotné hlasování: 1. dubna

Pokud jste značka, která se chce zaregistrovat, dejte nám vědět, zašleme vám podmínky. Vyplnit můžete také rovněž registrační formulář na www.mamavolba.cz/registrace

Také si přečtěte

podobné

Pravidla soutěže LEGO x adidas

Máme pro vás připravená pravidla akce (soutěže) ve spolupráci s LEGO x adidas. scrPravidla: Akce běží od 27.4.2021. Počet zaslaných print screenů není omezen. Výhry zasíláme pouze v rámci ČR. Podmínkou není sdílení...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!