Milovnicím panenek se na vědomí dává, že tyhle novinky je posadí na trůn

Pamatujete si ze svých dětských let na mrkačku? To byl, panečku, pokrok… Opravdová revoluce pak přišla s panenkou, které se daly ohýbat ručky a nožky. Od té doby, co je na světě BABY born a Baby Annabell, přichází přelom snad v podobě každého nového uvedení. Seznamte se s novinkami v podobě panenky, která opravdu jí, miminek-motýlků nebo hrajících kolébek pro panenky.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

3 minuty čtení

2 listopadu, 2020

Panenka, která opravdu jí a chodí na nočníček

Novinkou mezi panenkami Baby Annabell je panenka příznačně pojmenovaná Dobrou chuť (1 699 Kč). Dětem přináší nové možnosti hry v oblíbeném tématu krmení a nadchne všechny malé maminky. Součástí balení jsou barevné pecičky, na které si děti z přiloženého archu samolepek nalepí obrázky různých potravin. Z nich pak panence na talířku ve tvaru ovečky servírují to, na co si myslí, že má panenka právě chuť. Stačí lžičkou nabrat některou z peciček, lžičkou se dotknout brady panenky, Baby Annabell otevře ústa a krmení může začít.

Při krmení jsou slyšet roztomilé zvuky, jako by Baby Annabell byla opravdové miminko. Když Baby Annabell další jídlo nechce, jednoduše zavře ústa. Po krmení má Baby Annabell plné bříško a odmítavým zvukem dá najevo, že už nechce jíst. To je ten pravý čas na nočníček. Panenka se na něj posadí, malá maminka jí lehce zmáčkne bříško a Baby Annabell se do nočníku vykaká, přičemž uslyšíte příslušné legrační zvuky a v nočníku se objeví pecičky s obrázky kakání. Baby Annabell také pije z lahvičky, odříhne si a po položení na záda zavře oči.

Malé panenky zůstanou v kolébce, větší už můžou na skútr. Je na dálkové ovládání a jezdí i do zatáček!

Novinka od Baby Annabell - panenka Dobrou chuť

Doplňky, co pobaví: kolébka s automatickým houpáním a s ukolébavkou i skútr

 Hra na maminku a miminku bude ještě lepší, když panenka Baby Annabell bude spinkat v kolébce Sladké sny (1299 Kč). Kolébka automaticky houpá panenku a dokonce hraje ukolébavku. Uvnitř je všechno jako v pravé kolébce: matrace, polštář, přikrývka…

Pro větší a odvážnější panenky BABY born je pak nastartovaný skútr, který opravdu jezdí. Je na dálkové ovládání, nechybí mu přední světlo, čelní plexisklo a funkční blinkry, které signalizují změnu směru. Jezdí dopředu i dozadu a zvládne i zatáčet. A  přilbu, tu už máte? Samozřejmě musí být růžová! Skútr stojí 1 349 Kč a přilba 339 Kč.

Hra na kadeřnici a vizážistku

Česací hlava boduje už několik, a teď ji nabízí i BABY born. Česací hlava s blonďatými vlásky, modrýma očima, růžovými rty a princeznovským výrazem měří 27 cm a holčičky si s ní užijí spoustu kreativní zábavy při vytváření krásných účesů a zkoušení různých stylů líčení. Nechybí ani doplňky jako gumičky, skřipečky, kartáč, čelenka… Holčičky můžou na česací hlavě zkoušet vlastní vlasové kreace – culíky, zaplétání vlasů do copánků, drdoly, zkrátka fantazii se meze nekladou. Každý účes pak skvěle doladí čelenka nebo barevné květinové ozdoby, které lze použít nejen do vlasů, ale i na rozzáření trička panenky. Pomocí očních stínů můžou malé vizážistky panenku nalíčit pro různé příležitosti a vyzkoušet si na ní denní, večerní nebo vlastní bláznivé líčení. Oční stíny a make-up jsou vhodné i pro jemnou dětskou pleť.

Panenky v uzlíčku, co roztáhnou křídla

Poslední novinkou jsou pak mini panenky BABY born Surprise, které se změnily do stylu motýlků. Na dítě po rozbalení barevného poupátka, ve kterém je panenka ukryta, čeká řada překvapení – od toho, jaké bude mít panenka oči a jejich barvu, přes barvu oblečení až pochopitelně po to největší v podobě barvy a stylu motýlích křídel. Ty je pak jednoduše možné mini panence dle potřeby sundat a hrát si s ní i bez nich. samozřejmě nechybí ani zábava a překvapení jako je pití z lahvičky, změna barvy panenky po jejím vykoupání nebo vzor, který se objeví na její plence. 

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!