Lahvička s kontrolkou teploty: hledáme maminky s dětmi, které novinku otestují

Taky vždycky váháte, jestli je mléko uvnitř lahvičky tak akorát teplé? Někdy kontrola nakapáním na zápěstí nestačí, a proto značka NUK vyvinula lahvičku NUK First Choice+ s kontrolou teploty!

Testovací klub NUK
Testovací klub NUK

4 minuty čtení

8 prosince, 2020

Kojenecká láhev NUK First Choice+ s kontrolou teploty pomáhá rodičům dosáhnout optimální teploty obsahu v lahvičce, a tím zajistit, že bude krmení bezpečné.

Kontrolka vypadá jako teploměr, je umístěna mezi ryskami a teplota obsahu láhve změní její barvu. Jestliže je pokrm příliš horký, modrá kontrola se změní na bílou. V ideálním případě by měl příkrm mít tělesnou teplotu maminky (37 °C), což odpovídá světle modrému zabarvení displeje.

Vždy je lepší ještě teplotu raději zkontrolovat ručně, ideálně nakapat několik kapek na vnitřní stranu zápěstí.

A to ještě zdaleka není všechno – kojenecká láhev NUK First Choice+ disponuje jedinečným antikolikovým systémem proti polykání vzduchu, takže vašemu miminku bude zajištěno mimořádné bezpečí při krmení. To všechno díky unikátnímu tvaru savičky NUK, který zajišťuje dostatek prostoru pro přirozené pohyby čelisti a jazyka vašeho miminka při sání. Navíc je savička kojenecké láhve NUK First Choice+ optimálně tvarovaná pro patro úst vašeho dítěte, které získává při pití přirozený pocit jako při kojení. Láhev NUK First Choice+ je zcela bez BPA, neabsorbuje zápachy a snadno se plní i čistí díky širokému hrdlu.

„O pohodlný pocit při pití se stará přirozeně tvarovaná savička s měkkou zónou, umožňující zdravý vývoj čelisti vašeho dítěte. S láhvemi NUK First Choice+ má miminko navíc pocit, že pije z matčina prsu,“ vysvětluje Karolína Šimonová z marketingového oddělení NUK s tím, že na novou kojeneckou láhev First Choice+ jsou v NUKu opravdu pyšní.

Lahvička NUK First Choice+ má nejenže kontrolku teploty, ale miminko s ní má navíc pocit, že pije z matčina prsu.

Testovací klub NUK

Vyzkoušejte s námi

Máme pro vás připravených hned 15 lahviček na otestování!

Pokud jste rodič s dítětem (ideálně ve věku 0-6 měsíců, pro tři z vás máme i rozšířenou savičku až do 18 měsíců), připojte se do našeho testovacího klubu.

Zaregistrujte se pomocí formuláře níže. Vybereme rodiče, kterým se ozveme, a lahvičku jim zašleme.

Vy budete mít na otestování 14 dní od té doby, co lahvičku obdržíte.

Na oplátku po vás budeme chtít, abyste sepsali svůj názor na lahvičku a spolu s fotografií produktu (necháme na vás, zda na ni bude vaše děťátko) ji zveřejníte na svých sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

 

 

Přijmutím lahvičky se zavazujete k zveřejnění recenze a poskytujete organizátorovi soutěže (více v kontaktech ZDE) a společnosti NUK, konkrétně českému distributorovi značky (MAPA Spontex CE s.r.o., Českomoravská 2408/1a, 190 00 Prague 9) využít fotografii a názor k marketingovým účelům, jako je zveřejnění na sociálních sítích nebo zveřejnění názoru v newsletteru, na blogu (v on-line prostředí). Fotografie nebude použita na billboardy, v televizní reklamě, v časopisech, na tiskové inzerci. V názoru nebude použito celé příjmení rodiče a dítěte, ale pouze iniciála, např. Jana D. z Dolní Moravy.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!