Pohádky jako podcasty: zadarmo a od českých autorů

Po celém dlouhém dni nemáte ještě energii číst pohádky? Můžete je nechat dětem číst od profíků – podcast plný pohádek Kolíbka je zadarmo.

podcasty zadarmo
podcasty zadarmo

2 minuty čtení

4 ledna, 2021

V rámci Kolíbky právě vyšla zbrusu nová série 10 pohádek od současných českých autorů a autorek. Potěší vás třeba oblíbená autorka Alena Mornštajnová pohádkou O Vilíkovi, pobaví pohádky O princi, který se vrtal v nose, O červotořovi Oskarovi, Lumíně a Hermíně…

Pohádkové podcasty jsou zadarmo, ale přispět můžete na charitu.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Poslechnout si je můžete na webu projektu https://kolibka.fm/ nebo když ve své oblíbené podcastové aplikaci zadáte „Kolíbka“.

Příběhy od českých autorek a autorů jsou k dostání na Google Podcast, Apple Podcast, Spotify a Libsyn.

Když si přihlásíte odběr, neunikne vám žádná nová pohádka. Pohádkový podcast podporují digitální rodiče z Mitonu.

Pohádkové podcasty jsou zadarmo, ale přispět můžete

Už první série si bez jakékoliv reklamy získala velkou přízeň posluchačů, když si ji stáhlo přes 60 tisíc lidí. Druhá série je ještě propracovanější. Pohádky jsou samozřejmě zdarma a bez reklam, aby poslech nic nerušilo. Pokud byste ovšem rádi poděkovali finančním obnosem za pohádky, přispějte přes Donio.cz fondu Vrba, který pomáhá rodinám bez jednoho z rodičů.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!