Ach… Růžové kabelky, od neutrálu přes matné až po pastel

O tuhle sladkou přehlídku jsme vás nemohli ochudit. Jako kdyby všichni chtěli říct, že v době koronaviru si zasloužíme víc optimistických barev. Seznamte se s kousky od nejvyhlášenějších návrhářů a připravte se, že budou in i na podzim. Kromě růží pro vás máme i dávku višní a pudru. Růžové kabelky nezklamou.


2 minuty čtení

3 září, 2020

Dior pro letošní léto namočil svoje kabelky Lady Dior do matu. Třešňová už sice spadá do kategorie „růžová“ kabelka, ale nechtěli jsme vás o ni ochudit. A vínová a podzim, to jde dohromady snad ještě víc.

Růžová kabelka versus vínová, která je na podzim lepší?

Salvatore Ferragamo se svou kolekcí Viva navazuje na úspěšný trend celobarevných balerín. Proč nevyužít to, co funguje, i na kabelku? My souhlasíme (známe třeba z uspávání dětí, že…). A jako perličku přidáváme do galerie ještě jednu třešničkovou Vivu, to abyste mohli porovnat s třešňovou Diorkou.

Ani návrháři z dílny Chanel nezůstali pozadu. Řekněte, nenašli byste tisíc příležitostí, kam si tenhle skvost vzít?

Z cenově dostupnějších kousků pro vás máme značku Coccinelle. Italové vědí, jakou barvu zvolit, což ostatně dokazuje rovněž (opět dražší) značka Gucci, která sáhla po pastelových odstínech – třeba v kolekci Marmont. Přidáváme taky jeden kousek z dílny Prada, protože tohle by chtěl nosit nejeden ďábel – pardon, anděl. To odstíny u Bvlgari už jsou sytější.

A co k takovým kabelkám na nehty? Dior má kolekci laků na nehty, která přesně zapadá do barevných trendů – nebo je snad Dior jako vždy udává?

Také si přečtěte

podobné

6 tipů, jak vybrat udržitelné hračky

Po jaké hračce sáhnout, když chcete vest dítě k udržitelnosti? Na co se mate ohlížet, když takovou hračku vybíráte?      6. Sáhněte po certifikovaných produktech Značka samozřejmě může říkat, že jsou její výrobky vyrobené v souladu s přírodou, a je na vás,...

číst více

Jak jíst nízkosacharidově (a pohodlně)

Nízkosacharidové neboli low carb stravování není žádná věda. Je to jídelníček s omezenějším množstvím sacharidů, který vám pomůže třeba zhubnout pár kilo. Jak se stravovat low carb pohodlně? Třeba s předem hotovými jídly. Doporučený denní příjem sacharidů je 90 gramů....

číst více

Návod na masáž miminka. Udělejte z mazání rituál

Samozřejmě že můžete jen rozetřít olejíček po dětském tělíčku. Ale taky můžete během pár minut navíc dopřát dítěti uklidňující rituál, který přispěje ke společným prožitkům.Na masáž miminka, batolátka nebo i většího dítěte přichází ideální chvíle po večerním koupání....

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!