Ach… Růžové kabelky, od neutrálu přes matné až po pastel

O tuhle sladkou přehlídku jsme vás nemohli ochudit. Jako kdyby všichni chtěli říct, že v době koronaviru si zasloužíme víc optimistických barev. Seznamte se s kousky od nejvyhlášenějších návrhářů a připravte se, že budou in i na podzim. Kromě růží pro vás máme i dávku višní a pudru. Růžové kabelky nezklamou.


2 minuty čtení

3 září, 2020

Dior pro letošní léto namočil svoje kabelky Lady Dior do matu. Třešňová už sice spadá do kategorie „růžová“ kabelka, ale nechtěli jsme vás o ni ochudit. A vínová a podzim, to jde dohromady snad ještě víc.

Růžová kabelka versus vínová, která je na podzim lepší?

Salvatore Ferragamo se svou kolekcí Viva navazuje na úspěšný trend celobarevných balerín. Proč nevyužít to, co funguje, i na kabelku? My souhlasíme (známe třeba z uspávání dětí, že…). A jako perličku přidáváme do galerie ještě jednu třešničkovou Vivu, to abyste mohli porovnat s třešňovou Diorkou.

Ani návrháři z dílny Chanel nezůstali pozadu. Řekněte, nenašli byste tisíc příležitostí, kam si tenhle skvost vzít?

Z cenově dostupnějších kousků pro vás máme značku Coccinelle. Italové vědí, jakou barvu zvolit, což ostatně dokazuje rovněž (opět dražší) značka Gucci, která sáhla po pastelových odstínech – třeba v kolekci Marmont. Přidáváme taky jeden kousek z dílny Prada, protože tohle by chtěl nosit nejeden ďábel – pardon, anděl. To odstíny u Bvlgari už jsou sytější.

A co k takovým kabelkám na nehty? Dior má kolekci laků na nehty, která přesně zapadá do barevných trendů – nebo je snad Dior jako vždy udává?

Také si přečtěte

podobné

Volba poroty 2023: co nás zaujalo

V rámci ankety MAMAvolba vyhlašujeme Volbu poroty - výrobky, které nás při testování produktů zaujali a zaslouží si vaši pozornost. Co se nám líbilo pro rok 2023 a proč? Reflektujeme své zkušenosti a názory ve všech kategoriích.Volba poroty v kategorii Hračky...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!