Když milujete Sex ve městě, oblíbíte si i Emily in Paris

Obchody s oblečením se klepaly, aby si je vybrala hvězdná stylistka Patricia Field. Ta proslavila boty Manolo Blahnik, když je Carrie s chutí nosila v ulicích New Yorku v seriálu Sex ve městě. Teď tahle stylistka spolupracovala na novém seriálu – Emily in Paris (Emily v Paříži).


Těhotná a káva
Káva

2 minuty čtení

2 září, 2020

Český název zřejmě bude znít Emily v Paříži – a jak už vypovídá, odehrávat se bude v Paříži. Na seriálu, který má být ideálním pokračováním Sexu ve městě, se podílí i jeho tvůrce Darren Star. A tak se očekává velký divácký hit z dílny MTV, který uvede Netflix.

Podle prvního nástřelu by mělo jít o desetidílnou sérii, každý díl Emily in Paris by měl trvat 30 minut.

 

Ke kulisám Paříže, stylovým outfitům a partě holek připočítejte i cukrouše sladké jako francouzské makronky.

Káva v těhotenství

O co jde v Emily in Paris?

V seriálu „Emily v Paříži“ hraje Lily Collins hlavní roli: ambiciózní marketingovou manažerku z Chicaga, která se neočekávaně musí přesunout do hlavního města Francie poté, co tam její značka získá pobočku. Nový život sexy snaživky bude spojený nejen s řadou opojných dobrodružství a překvapivých výzev, ale i s módou. Čekají ji elegantní kostýmky, odvážné potisky, nečekaní návrháři (ostatně herečka hned několik filmových outfitů ukázala na svém instagramu). Když připočítáte i lásku, od grázlíků po cukrouše připomínající makronky, je seriál Emily v Paříži přesně tohle tím, co fanoušci Sexu ve městě očekávají!

Očekávejte v roce: 2020
Kde: na Netflixu
Kdo je autorem předlohy: Darren Star
Žánr: Komediální drama
Originální jazyk: Francouzština
Český název asi: Emily v Paříži
Kdo tam hraje:
Lily Collins
Ashley Park
Philippine Leroy-Beaulieu
Lucas Bravo
Samuel Arnold
Camille Razat
Bruno Gouery

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!