Školní výbava pohodlně. U jaké české značky koupíte aktovky, penály, kufříky?

Po půl roce školy přicházejí první ztráty – penálů a lahviček na pití, i nové touhy potřeby. Třeba kam ukládat obrázky z výtvarného kurzu nebo vzorky s pokusy. Potřebovali jsme udělat velký nákup pro malou školačku.

 

2 minuty čtení

15 března, 2022

A zjistili jsme, že v zájmu udržitelnosti – podpory lokálních produktů českých značek můžeme všechno nakoupit u Oxybag. Oficiálně se značka jmenuje Karton PP, ale její aktovky do školy budete znát právě od Oxybag.

Z výloh papírnictví pak kouká řada doplňků Pastelini, kosmetické taštičky jsou pod brandem Oxylady. A ukazují, kam se tahle česká značka za 26 let rozrostla. Kromě toho, že dodává i do řady dalších zemí jako je Belgie, Rakousko nebo Chorvatsko už není „obyčejným“ výrobcem kancelářských a školních potřeb, ale stylovým pomocníkem při pořizování celé výbavy do školy i kanceláře.

Nejenže jsem doplnila školní potřeby, ale i jsem si po letech provizoria dovybavila domácí kancelář. Všechno najednou.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Protože pracuji z domova, po letech provizoria jsem si pořádně vybavila domácí kancelář.

Přiznám se, že u jiných značek mi nevyhovovalo skládat šanony a krabice, protože nejsem tak zručná, abych i takové obyčejné věci měla vyskládané hezky – přece jen se smnou budou v pracovně po řadu let – zvolila jsem krabice Pastelini. Ty už koupíme napevno poskládané, v několika velikostech. Pro mě bylo důležité, aby se mi v nich nekrčily papíry A4. A samozřejmě aby se mi líbili!

Na líbivost jsem vsadila i u kreativního alba z hnědého kraftového papíru nebo desek Metallic (ty nesou právě označení Karton PP, když jsme u těch názvů značky).

Kreativní album plánuji na malé koláže, papíry se dají polepovat i popisovat, zdobit malůvkami nebo páskami, a já už vyhlížím slunečné dny, abych si v nich vedla zahrádkářský zápisník s herbářem.

Moje dcera mi už ale jedno kreativní album zabrala a začala si do něj lepit fotky z dovolených.

Přitom má výbavu od Oxybag tak bohatou! Že jí vlastně i jí závidím. Její oblíbený kůň Spirit ji dělá společníka na lahvičce na pití i na penálu, který jsme pořídili na výtvarný kurz. Má jen jedno pouzdro, do kterého se tužky volně položí, což potřebuje, aby nemusela při malování řešit věčné zasouvání tužek. Protože s sebou na kurz musí nosit cvičky, přibalili jsme i textilní batůžek na přezůvky se stejným motivem.

Ostatně penál od Oxybag se nám osvědčil, s jednorožcem ho nosí už od 1. září. A ten je hezky rozkládací s přihrádkami na každou tužku zvlášť.

Kromě Spirita ji fascinuje i lama, ta je taková hezky hravá a veselá, a další lahvička se víc než hodí. Pravidelně je střídáme. Ještě by se nám líbil boxík na svačinu.

Ve škole není jediná, kdo fandí české značce Oxybag. Holčička, která s ní sedí, má celý velký set s králíkem.

A když jsem viděla nový školní set s koněm a kolibříkem, potamžo v klučičí verzi s vlkem a světem Minecraft, hned bych se vrátila do školy. Už jen pro tyhle poctivé školní potřeby, které dlouho vydrží.

Hodí se vědět

U značky Oxybag koupíte skvělé kufříky na výtvarné potřeby

Vyberete si z řady oblíbených motivů, od Universal a Disney pohádek až po českého Krtečka

Všechny aktovky Oxybag jsou funkční, bezpečné a certifikované. A samozřejmě se musí líbit

Sídlo, výroba i sklad sídlí v Rajhradě u Brna

U Oxybag si díky jednomu nákupu usnadníte život

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!