Školní výbava pohodlně. U jaké české značky koupíte aktovky, penály, kufříky?

Po půl roce školy přicházejí první ztráty – penálů a lahviček na pití, i nové touhy potřeby. Třeba kam ukládat obrázky z výtvarného kurzu nebo vzorky s pokusy. Potřebovali jsme udělat velký nákup pro malou školačku.

 

2 minuty čtení

15 března, 2022

A zjistili jsme, že v zájmu udržitelnosti – podpory lokálních produktů českých značek můžeme všechno nakoupit u Oxybag. Oficiálně se značka jmenuje Karton PP, ale její aktovky do školy budete znát právě od Oxybag.

Z výloh papírnictví pak kouká řada doplňků Pastelini, kosmetické taštičky jsou pod brandem Oxylady. A ukazují, kam se tahle česká značka za 26 let rozrostla. Kromě toho, že dodává i do řady dalších zemí jako je Belgie, Rakousko nebo Chorvatsko už není „obyčejným“ výrobcem kancelářských a školních potřeb, ale stylovým pomocníkem při pořizování celé výbavy do školy i kanceláře.

Nejenže jsem doplnila školní potřeby, ale i jsem si po letech provizoria dovybavila domácí kancelář. Všechno najednou.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Protože pracuji z domova, po letech provizoria jsem si pořádně vybavila domácí kancelář.

Přiznám se, že u jiných značek mi nevyhovovalo skládat šanony a krabice, protože nejsem tak zručná, abych i takové obyčejné věci měla vyskládané hezky – přece jen se smnou budou v pracovně po řadu let – zvolila jsem krabice Pastelini. Ty už koupíme napevno poskládané, v několika velikostech. Pro mě bylo důležité, aby se mi v nich nekrčily papíry A4. A samozřejmě aby se mi líbili!

Na líbivost jsem vsadila i u kreativního alba z hnědého kraftového papíru nebo desek Metallic (ty nesou právě označení Karton PP, když jsme u těch názvů značky).

Kreativní album plánuji na malé koláže, papíry se dají polepovat i popisovat, zdobit malůvkami nebo páskami, a já už vyhlížím slunečné dny, abych si v nich vedla zahrádkářský zápisník s herbářem.

Moje dcera mi už ale jedno kreativní album zabrala a začala si do něj lepit fotky z dovolených.

Přitom má výbavu od Oxybag tak bohatou! Že jí vlastně i jí závidím. Její oblíbený kůň Spirit ji dělá společníka na lahvičce na pití i na penálu, který jsme pořídili na výtvarný kurz. Má jen jedno pouzdro, do kterého se tužky volně položí, což potřebuje, aby nemusela při malování řešit věčné zasouvání tužek. Protože s sebou na kurz musí nosit cvičky, přibalili jsme i textilní batůžek na přezůvky se stejným motivem.

Ostatně penál od Oxybag se nám osvědčil, s jednorožcem ho nosí už od 1. září. A ten je hezky rozkládací s přihrádkami na každou tužku zvlášť.

Kromě Spirita ji fascinuje i lama, ta je taková hezky hravá a veselá, a další lahvička se víc než hodí. Pravidelně je střídáme. Ještě by se nám líbil boxík na svačinu.

Ve škole není jediná, kdo fandí české značce Oxybag. Holčička, která s ní sedí, má celý velký set s králíkem.

A když jsem viděla nový školní set s koněm a kolibříkem, potamžo v klučičí verzi s vlkem a světem Minecraft, hned bych se vrátila do školy. Už jen pro tyhle poctivé školní potřeby, které dlouho vydrží.

Hodí se vědět

U značky Oxybag koupíte skvělé kufříky na výtvarné potřeby

Vyberete si z řady oblíbených motivů, od Universal a Disney pohádek až po českého Krtečka

Všechny aktovky Oxybag jsou funkční, bezpečné a certifikované. A samozřejmě se musí líbit

Sídlo, výroba i sklad sídlí v Rajhradě u Brna

U Oxybag si díky jednomu nákupu usnadníte život

Také si přečtěte

podobné

Nemáte po porodu ráda své tělo?

Tedy jistě ho máte ráda za to, co dokázalo, vážíte si jeho superschopností, ale určitě byste ráda měla zpět své předporodní křivky. Kdy a jak začít s „opravami“? Na jaké si počkat a co raději vůbec neřešit?  ...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!