1 minuta čtení

24 září, 2020

Za zapojení do MAMAletteru vyhrajte Lego Duplo

Aby vám přišel e-mail plný toho nejlepšího z MAMAvolby, musíme spolu vyřešit registraci. Jedna e-mailová adresa, dva kliky, a je to hotovo. Mezi těmi nejrychlejšími pak vylosujeme dva výherce Lego Duplo.

Dárek
Holčička si hraje v podzimním listí.

„Každou středu vám osobně rozešlu e-mail plný toho nejlepšího z MAMAvolby, který vám řekne o všem novém pro děti i pro vás. Budete zkrátka máma, která ví! O všem stylovém, voňavém, trendy… Do našeho MAMAletteru přibalím ještě aktuální soutěže a čerstvý horoskop, co kdyby náhodou,“ říká naše šéfredaktorka Michaela Švestková Červená. „Budu posílat takový MAMAletter, který bych sama chtěla dostávat a vždycky ho otevřela, abych byla v obraze!“

Spolu s newsletterem vám přijde odkaz na facebookovou skupinu, která je jiná. Sama jsem v několika skupinách, kde se často nějaká maminka ozve, že neví, kam jinam napsat: kde je slevový kód na plenky, jestli vypadá kombinace kočárku a tašky dobře, jak se pozná dobrý gynekolog, kde mají oblečení na miminko, které se v sušičce nesrazí… Skupina nesvázaná vyčerpávajícími pravidly, skupina pro chytré mámy, které si umí poradit navzájem. Patříte tam taky, to jsme si jisté.

Samozřejmě máme i klasický Facebook a Instagram.

Ale zpátky k soutěži. Kdo se přihlásí do našeho newsletteru do 11. října 23:59, má šanci vyhrát Lego Duplo. Máme připravené Lego Duplo Parní vláček a Lego Duplo s čísly. Dva výherce náhodně vybereme. Podmínkou je jedině odebírat newsletter, budeme tedy losovat z e-mailových adres. Výhercům se ozveme e-mailem a dáme vám vědět i tady.

 

Také si přečtěte

podobné

Pravidla soutěže LEGO x adidas

Máme pro vás připravená pravidla akce (soutěže) ve spolupráci s LEGO x adidas. scrPravidla: Akce běží od 27.4.2021. Počet zaslaných print screenů není omezen. Výhry zasíláme pouze v rámci ČR. Podmínkou není sdílení...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!