To nejlepší v péči o dítě pro rok 2022: kočárky, chůvičky, vaničky, dudlíky

Aby děťátko dobře spalo a prospívalo, potřebujete řadu nezbytností. Vaničky, chůvičky, monitory dechu, kočárky… S dobrými pomocníky se uleví i vám. Vyhlašujeme to nejlepší v kategori Péče pro dítě v anketě MAMAvolba pro rok 2022.

logo MAMAvolba

2 minuty čtení

1 června, 2022

S kočárkem strávíte denně desítky minut. Sáhněte po tom nejosvědčenějším. Stejně jako při praní nebo spinkání.

Dárek

Ty nejlepší kočárky – DOMA I NA CESTÁCH

Na cestování, procházky či výlety. Všechny favority spojuje praktičnost.

První místo obsadil Kombinovaný kočárek Everyday 2v1 od Kindekraft. Disponuje velkou vaničkou s měkkou matraci a hlubokou vycházkovou sedačkou. Je lehký i vůči svým rozměrům.

Stačí jeden pohyb a kočárek je složený v autě. VALCO BABY Snap 4 Sport sportovní kočárek je nadčasový a šik! Stříbrná pozice.

Hledáte kočárek na výlety a do terénu? Kočárek PETITE&MARS Street+ Air Oak Mature je tou správnou volbou. Kvalitní konstrukce tlumí nárazy a díky nafukovacím kolům zdolá jakýkoliv terén. Oprávněný bronz.

 

Ty nejlepší DUDLÍKY

Dudlík je a bude velkým pomocníkem.

Dudlík NUK Space nejlépe sedne našim ratolestem. Neobsahuje škodlivé látky, má hladký povrch a je odolný proti varu. AIR systém umožňuje pokožce miminku krásně dýchat. Krásná zlatá pozice.

Dudlík MAM je symetrický a díky tomu vyvíjí nízký tlak na horní patro miminka a podporuje tak správný vývoj zoubků. Obsadil druhou příčku.

Třetím oblíbencem mezi dudlíky je dm babylove silikonový dudlík. Tvar dudlíku je vždy ve správné poloze a to i při otáčení.

To nejlepší pro dětský SPÁNEK A ODPOČINEK

Těmi největšími pomocníky pro klidný dětský spánek se staly tyto tři produkty. Když miminko spokojeně spí, vy spíte spokojeně také.

První místo? Monitor pohybu dechu AC027 od značky ANGELCARE sleduje pohyb, zatímco dítě odpočívá.

Zapojte chůvičku NannyCam H32 od TrueLife a klidně si běžte vychutnat šálek kávy na balkoně. S barevným LCD displejem můžete sledovat vaše miminko, jak spinká, a přitom být až 300 metrů od něho. Má řadu dalších užitečných funkcí.

Šumící Bunny od My Hummy pomáhá miminkům s usínáním a je alternativou k dobře známému šumícímu medvídkovi myHummy. Zasloužená třetí příčka.

 

Ty nejlepší vaničky: KOUPÁNÍ A HYGIENA

Hurááá, přišel čas koupání. Kteří pomocníci jsou u toho s Vámi?

Vanička SKIP HOP roste společně s vašimi dětmi, a to díky nastavení do tří poloh. Podložka se zajišťuje do dvou ergonomických poloh: vyšší pro celoplošnou podpěru a nižší pro oporu při sezení. Jasný favorit číslo jedna, zlatá medaile.

Ve vaně či vaničce se budou cítit miminka ještě pohodlněji díky lehátku ANGELCARE. Plocha na ležení je na dotek z příjemného soft-touch materiálu. Síť měkce obepíná tělo dítěte.

Nejlepší DROGERIE pro děti

Na první příčce se umístil Mycí prostředek na lahve a savičky NUK, který spolehlivě umyje všechny usazeniny nejen od mléka. Záleží na každém detailu.

ATTITUDE, Odstraňovač skvrn na dětské prádlo s rozprašovačem, to je stříbrná pozice. Přírodní přípravek dokáže účinně odstranit skvrny z dětského prádla. Stačí nasprejovat přímo na skvrnu.

Na třetí pozici je AQUAINT, 100% ekologická čisticí voda. Ať už ji použijete na ústa, ruce či hračky, vše bude hygienicky čisté. Bronzová pozice!

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!