Jak jíst nízkosacharidově (a pohodlně)

Nízkosacharidové neboli low carb stravování není žádná věda. Je to jídelníček s omezenějším množstvím sacharidů, který vám pomůže třeba zhubnout pár kilo. Jak se stravovat low carb pohodlně? Třeba s předem hotovými jídly.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

19 července, 2022

Doporučený denní příjem sacharidů je 90 gramů. Běžně ho ale překračujeme i trojnásobně. To má pak za následek zhoršené zdraví, nadváhu, obezitu a v konečném důsledku přemíra sacharidů ve stravě může způsobit i závažná civilizační onemocnění včetně cukrovky, infarktu nebo mrtvice.

Možná si říkáte, že se vás to netýká, že na sladké příliš „nejste“. Pravdou ale je, že sacharidy najdete i v potravinách, kde byste je nečekali. Doslazováno je pečivo, zdravě se tvářící proteinové tyčinky, nápoje, uzeniny i sýry. Jak z toho ven? Právě proto je tu DailyMix.

Zdravá low carb jídla na každý den

Nízkosacharidové (low carb) stravování má spoustu benefitů. Přirozeně zhubnete, aniž byste se v jídle omezovali, budete více zdraví a plni energie. Nízkosacharidově lze jíst z běžných surovin, když tedy víte, po čem v obchodech sáhnout. Anebo sáhnout po DailyMix.

DailyMix, to je značka potravin s nízkým obsahem sacharidů. Chce vám ukázat, jak jíst lépe. Na e-shopu DailyMix najdete jídla, která splňují veškeré podmínky low carb jídelníčku. 

Nízkosacharidové stravování nemá žádné zdravotní kontraindikace, bez obav do něj „mohou skočit“ všichni, kteří chtějí zůstat co nejdéle zdraví.

Low carb je vhodný pro

  • všechny, kteří snižují nebo si hlídají svou váhu,
  • osoby, které řeší civilizační onemocnění,
  • ty, kteří chtějí zůstat co nejdéle zdraví a plni energie.

Nízkosacharidové stravování nemá žádné zdravotní kontraindikace, bez obav do něj „mohou skočit“ všichni, kteří chtějí zůstat co nejdéle zdraví.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!