Pod víčky Mixit tubusů – jak mixují müsli podle přání zákazníků

Přijdete na web, do virtuálního tubusu si nasypete ty ingredience, které máte rádi, objednáte, zaplatíte a pak už domů dorazí krabice s logem Mixitu a v ní nezaměnitelný tubus s vaším mixem. Co ale probíhá mezi zaplacením a odesláním? Vyfotili jsme to!

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

25 dubna, 2022

Když si mícháte müsli na přání, v Mixit každou ingredienci zváží, dají do mísy a pak promíchají, abyste neměli všechny jahody na vrchu.

V Mixitu přistála objednávka

Tým zákaznické péče objednávku zkontroluje – pokud jste do ní dali nějakou poznámku, upraví ji podle ní, případně vám zavolá a doptá se na detaily. Pak už ji předá výrobě.

Mixujeme na přání

Pokud jste si do objednávky namíchali mix podle vlastní chuti, pak ho namíchají ručně v místnosti plné dóz s ingrediencemi a vahami a (zatím) prázdnými tubusy. Každou ingredienci zváží, dají do mísy a pak promíchají, abyste neměli všechny jahody na vrchu.

Na hotové mixy mají výpomoc

Na Mixit.cz si ale můžete koupit i desítky už předmýchaných směsí müsli, kaší, slaných oříšků a mnoho dalšího. S těmi už ve firmě pomáhá výrobní linka. Taková devadesátihlavá saň, kde z každé hlavy nevychází síra a oheň, ale jedna ingredience.

Balíme to

Ať už jsou to mixy předpřipravené nebo namixované na míru, je třeba je dát do tubusu a to se dělá zase o místnost vedle.

Lepíme to

Na každý tubus pak ručně lepí etiketu se složením a třeba vaším názvem.

A vypouští zobání do světa

Pak už se ve skladu posbírají všechny připravené produkty, které přijdou do objednávky, vloží se do krabice, přidají se tu a tam nějaké dárečky, opatří se štítkem s adresou a předají se dopravci, kterého jste si v objednávce vybrali. A odteď už je to jen na něm…

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!