Love, love, love… Nejsmyslnější kousky, tajné kosmetické sny

Tahle terapie snů bude hodně voňavá a snová. Vybrala jsem pro vás několik novinek, které stojí za pozornost. Co za pozornost, za touhu, za únorového Ježíška nebo posunutí data narozenin na – zítřek! Nebo tu taky máme brzy Valentýn, že? A já fandím sebelásce, takže si dárek objednejte klidně sama sobě.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

8 února, 2021

 

Love, don’t be shy EXTREME

 Název, co říká všechno. Vybízí k prostopášnosti (je to dobrý tip i na Valentýna?!?), je něžný a láskyplný zároveň, opulentně voňavý, vyladěný. Smyslnost originálu namíchaného Killianem v limitované edici (k dostání v Ingredients, 50 ml za 6250 Kč) umocňuje drahocenná esence z růžových okvětních lístků. Vůni otevírají svěží nóty bergamotu a neroli ze severní Afriky. Opulentnímu květinovému srdci kraluje absolue z květu pomerančovníku a esence z okvětních lístků bulharské růže natrhaných za úsvitu, kdy je jejich vůně nejomamnější. Směs ambry, vanilky a akordu marshmallow je základem návykové sladkosti, pro kterou je vůně Love, don’t be shy od svého vzniku oslavována. 

 

Dvě snové vůně – Black Opium je v limitované edici a Mugler má po 30 letech od uvedení legendy novinku.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

LOVE IS IN THE AIR…

Do technologií proudění vzduchu Dyson se zamilujete! Dyson, to jsou ty nejdokonalejší vysoušeče vlasů, které nejde nemilovat. A letos na Valentýna působí jejich růžový odstín snad ještě víc růžovější. Kromě vysoušeče je unikátní i AirwrapTM s inovativní myšlenkou využití digitálního motoru k vytvoření aerodynamického jevu známého jako Coandův efekt. K tomuto jevu dochází, když se úzký proud vzduchu vysokou rychlostí pohybuje po zakřivené ploše. V důsledku tlakového rozdílu takový proud vzduchu kopíruje tvar plochy. Když je hnán pod správnou rychlostí a správným tlakem, vzduch přirozeně opisuje přilehlou plochu a strhává s sebou okolní vzduch. Ano, vím, dávka teorie, která pro vás znamená, že si můžete vlasy upravovat pouze pomocí vzduchu v kombinaci s teplem. Ať už se rozhodnete pro lokny, vlny, uhlazené nebo nedbale elegantní prosušení foukáním, výsledek vždy nabízí přirozený, atraktivní vzhled a zároveň pomáhá předcházet poškození vlasů vysokými teplotami. Styler je k dostání včetně 8 nástavců pro různý styling.

Když už jsme u těch vlasů, určitě si zamilujete Super Skinny Serum od Paul Mitchell, svatý grál každého kadeřníka poslouží i ve vaší koupelně.

Primer se šťavnatou vůní s tóny bergamotu, pomeranče a jablka je tu v prvé řadě proto, aby vám ušetřil čas: zkrátí dobu vysoušení až o jednu třetinu. Změkčující složky vlasy odlehčí a vám se s nimi bude lépe pracovat. A vy sama jistě oceníte, že do vlasů nepropustí vnější vlhkost, takže vlasy drží takový tvar, který jste jim dala až do dalšího mytí. Jako bonus ho můžete smíchat s jakýmkoliv stylingem.

 

A co dalšího potřebujete? Limitovanou edici Black Opium pro rok 2021 – třeba (nebo snad určitě!!??). Z vůní je to pak Mugler – který téměř po 30 letech od stvoření ikonické vůně Angel nabízí novinku v podobě Angel Nova. Ucítíte maliny, růže a intenzitu dřeva.

A pak také potřebujete nějakou pořádnou péči, že?

Pro dnešní super vytížené “Wonder Woman” je tu Extra-Firming Energy – koncentruje v sobě vše, co ženy kolem 40 let potřebují, aby vypadaly nádherně: zpevnění, prozáření A HLAVNĚ energii! Zpevňující účinek je nastolen díky rostlinným ingrediencím, které se prokázaly jako vysoce účinné (a nacházejí se i v ostatních produktech řady Extra-Firming): výtažek z organického rozvitce a organického mitracarpu. Fungují jako pružiny pro pleť. Wow!

Na tělo vám pak nabídneme na zaspání na dream list péči dieNikolai.

A pak už musíme končit. Náš dream list krásy by totiž mohl být klidně nekonečný, ach.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!