Love, love, love… Nejsmyslnější kousky, tajné kosmetické sny

Tahle terapie snů bude hodně voňavá a snová. Vybrala jsem pro vás několik novinek, které stojí za pozornost. Co za pozornost, za touhu, za únorového Ježíška nebo posunutí data narozenin na – zítřek! Nebo tu taky máme brzy Valentýn, že? A já fandím sebelásce, takže si dárek objednejte klidně sama sobě.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

8 února, 2021

 

Love, don’t be shy EXTREME

 Název, co říká všechno. Vybízí k prostopášnosti (je to dobrý tip i na Valentýna?!?), je něžný a láskyplný zároveň, opulentně voňavý, vyladěný. Smyslnost originálu namíchaného Killianem v limitované edici (k dostání v Ingredients, 50 ml za 6250 Kč) umocňuje drahocenná esence z růžových okvětních lístků. Vůni otevírají svěží nóty bergamotu a neroli ze severní Afriky. Opulentnímu květinovému srdci kraluje absolue z květu pomerančovníku a esence z okvětních lístků bulharské růže natrhaných za úsvitu, kdy je jejich vůně nejomamnější. Směs ambry, vanilky a akordu marshmallow je základem návykové sladkosti, pro kterou je vůně Love, don’t be shy od svého vzniku oslavována. 

 

Dvě snové vůně – Black Opium je v limitované edici a Mugler má po 30 letech od uvedení legendy novinku.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

LOVE IS IN THE AIR…

Do technologií proudění vzduchu Dyson se zamilujete! Dyson, to jsou ty nejdokonalejší vysoušeče vlasů, které nejde nemilovat. A letos na Valentýna působí jejich růžový odstín snad ještě víc růžovější. Kromě vysoušeče je unikátní i AirwrapTM s inovativní myšlenkou využití digitálního motoru k vytvoření aerodynamického jevu známého jako Coandův efekt. K tomuto jevu dochází, když se úzký proud vzduchu vysokou rychlostí pohybuje po zakřivené ploše. V důsledku tlakového rozdílu takový proud vzduchu kopíruje tvar plochy. Když je hnán pod správnou rychlostí a správným tlakem, vzduch přirozeně opisuje přilehlou plochu a strhává s sebou okolní vzduch. Ano, vím, dávka teorie, která pro vás znamená, že si můžete vlasy upravovat pouze pomocí vzduchu v kombinaci s teplem. Ať už se rozhodnete pro lokny, vlny, uhlazené nebo nedbale elegantní prosušení foukáním, výsledek vždy nabízí přirozený, atraktivní vzhled a zároveň pomáhá předcházet poškození vlasů vysokými teplotami. Styler je k dostání včetně 8 nástavců pro různý styling.

Když už jsme u těch vlasů, určitě si zamilujete Super Skinny Serum od Paul Mitchell, svatý grál každého kadeřníka poslouží i ve vaší koupelně.

Primer se šťavnatou vůní s tóny bergamotu, pomeranče a jablka je tu v prvé řadě proto, aby vám ušetřil čas: zkrátí dobu vysoušení až o jednu třetinu. Změkčující složky vlasy odlehčí a vám se s nimi bude lépe pracovat. A vy sama jistě oceníte, že do vlasů nepropustí vnější vlhkost, takže vlasy drží takový tvar, který jste jim dala až do dalšího mytí. Jako bonus ho můžete smíchat s jakýmkoliv stylingem.

 

A co dalšího potřebujete? Limitovanou edici Black Opium pro rok 2021 – třeba (nebo snad určitě!!??). Z vůní je to pak Mugler – který téměř po 30 letech od stvoření ikonické vůně Angel nabízí novinku v podobě Angel Nova. Ucítíte maliny, růže a intenzitu dřeva.

A pak také potřebujete nějakou pořádnou péči, že?

Pro dnešní super vytížené “Wonder Woman” je tu Extra-Firming Energy – koncentruje v sobě vše, co ženy kolem 40 let potřebují, aby vypadaly nádherně: zpevnění, prozáření A HLAVNĚ energii! Zpevňující účinek je nastolen díky rostlinným ingrediencím, které se prokázaly jako vysoce účinné (a nacházejí se i v ostatních produktech řady Extra-Firming): výtažek z organického rozvitce a organického mitracarpu. Fungují jako pružiny pro pleť. Wow!

Na tělo vám pak nabídneme na zaspání na dream list péči dieNikolai.

A pak už musíme končit. Náš dream list krásy by totiž mohl být klidně nekonečný, ach.

Také si přečtěte

podobné

Seznamka. Poznejte značku Novexpert

Pamatujete na Líbimseti? A zažili jste éru Seznamky, Edarlingu nebo Badoo? Tak my tu máme jednu seznamku kosmetickou. Vyberte si tam svého miláčka na celý život. Protože láska na první dotek se neopouští.    Říká se,...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!