Nejlepší příkrmy i mlsky. MAMAvolba 2022 zná vítěze v kategorii Výživa

Kategorie Výživa je v anketě MAMAvolba o nejlepší výrobky pro rodiče a děti tradičně „nejhlasovanější“. Protože na výživě záleží. A proto se rozhodujte jen mezi tou nejlepší. Vyhlašujeme nejlepší kojenecká mléka, příkrmy ovocné i masozeleninové, ale i svačinky, lahvičky nebo přístroje pro rok 2022.

logo MAMAvolba

2 minuty čtení

1 června, 2022

Vařit, nebo kupovat hotové příkrmy? S MAMAvolbou se vždycky rozhodujete mezi tím nejlepším, ať je vaše volba jakákoliv.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Nejlepší MASOZELENINOVÉ PŘÍKRMY

Jídlo je základ, a každá máma chce dopřát pro své ratolesti jen to nejlepší. Známe vítěze v kategorii Masozeleninové příkrmy.

Vyvážená, pestrá a hlavně chutná nabídka jsou příkrmy bio ve skle HiPP, které jsou navíc klimaticky pozitivní. Každá lžička je slast, pro každý mlsný jazýček, i pro přírodu. Gratulujeme k fantastickému prvnímu místu.

Druhý favorit vyrábí maso zeleninové příkrmy čistě z ekologických surovin – stříbrnou pozici má dm bio. Široké chuťové variace příkrmů maminkám neulehčí výběr, všechny jsou totiž vynikající.

Třetím oblíbencem jsou příkrmy Natures´s Promise. Také z ekologických surovin, bez zbytečných barviv, ochucovadel a soli.

Nejlepší OVOCNÉ PŘÍKRMY

Jako svačinka nebo dezert jsou ovocné příkrmy dm Babylove. Složení je z ekologických surovin, plné svěžích chutí a hlavně bez cukru! Zlatá příčka.

Jen to nejlepší z přírody najdeme v příkrmech značky HiPP – ovocné kapsičky si vysloužily stříbrnou pozici.

Třetí místo obsadila značka Nature’s Promise, která se pyšní kvalitními složkami v BIO kvalitě a velkým výběrem ve svých ovocných příkrmech v kapsičkách.

Spotřebitelská anketa MAMAvolba - nejlepší výrobky pro děti a rodiče

Nejlepší KOJENECKÁ MLÉKA

Kojení je pro vaše dítě to nejlepší. Respektujte přirozené potřeby svého dítěte.

Unikátní receptura obsahuje všechny potřební látky pro správný vývoj miminka. Krásné první místo získal Nutrilon, Advanced. Gratulujeme ke zlatu!

Díky speciálně štěpené kyselině listové je lépe stravitelné, navíc nic není blíže mateřskému mléku než HiPP, BIO Combiotik® pokračovací mléčná kojenecká výživa. Zasloužená stříbrná pozice!

Třetí místo obsadila se svým kojeneckým mlékem značka dm. dmBio pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku obsahuje všechny užitečné vitamíny, suroviny pocházejí z kontrolovaného biologického zemědělství.

Nejchutnější SVAČINKY A MLSÁNÍ

Chtělo by to nějakou mlsku na procházku, do kočárku či jen tak? Mámy ví, které jsou ty nej!

Ovocňák obsadil první příčku díky 100 % podílu ovoce ve svačině. Čerstvé ovoce bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší.

Ideální na cestování je dm, babylove bio tyčinka jablko & aronie. Vhodná pro děti od 1 roku věku. Stříbrná pozice!

Když je žízeň, maminky šáhnou po bio jablečné šťávě z dm. Žádné přidané cukry, barviva ani aroma. A bronz k tomu!

To nejlepší pro STOLOVÁNÍ A NÁDOBÍ

Pro hladší průběh stolování i krmení z lahve doporučují maminky tyto tři pomocníky.

Lahvička MAM Anti-Colic obsadila první místo. Děti jsou při pití z lahve Anti-Colic klidné a uvolněné – protože nepolykají žádný vzduch. Lahvička na mléko se snadno používá. Patentovaná sametová savička™ MAM ze silikonu je navíc velmi měkká.

Stříbrná pozice patří Kojenecké láhvi First Choice+ s kontrolkou teploty od NUK. Už se nemusíte obávat, že mlíčko bude příliš horké nebo studené.

A nyní už bez problémů můžete vyrazit na celodenní výlet i s obědem pro vaše ratolesti. V termosce SKIP HOP ze série Zoo vám jídlo vydrží až 7 hodin teplé.

Nejlepší PŘÍSTROJE pro přípravu jídla pro děti

Méně námahy a ušetřený čas, to je oč tu běží.

První místo si zaslouží Philips AVENT, ohřívač lahví a dětské stravy. Za pár minut můžete podávat mlíčko, které je rovnoměrně ohřáté.

Multifunkční přístroj Babymoov Nutribaby+ XL vás nenechá ve „štychu“. Vaří, mixuje, ohřívá… S tímto přístrojem uvaříte pro miminko ale také pro celou rodinu

Třetí místo pro Parní hrnec s mixérem Philips Avent. S tímto pomocníkem zvládnete hravě připravit dětská jídla raz dva.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!