Růže, levandule, šípky, arnika… Ať vám zima voní přírodou

Že zimě chybí vůně? Omyl, můžete si je užít ve vaší koupelně. Vytipovali jsme pro vás z beauty novinek ty nejlepší, které vám provoní den.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

11 ledna, 2022

Jestli milujete dlouhé koupele v teplé vodě, bude vám skvěle sloužit koupelová sůl Tetesept, která uvolňuje svaly a pomáhá namoženým kloubům.

Dvousložkové koncentrované sérum od Kláry Rott s názvem Harmonie vás do ní přenese. Používejte ho dnes Pomáhá předcházet vráskám díky výtažku kmenových buněk z alpské růže společně s hydrolátem levandule. Proti suché pokožce, šupinkám a křehkému vzhledu pokožky bojují arganový a baobabový olej.

Ačkoliv zvyk praví používat spreje na obličej hlavně v létě, nebojte se tvářím dodávat vláhu i v zimě. Zaslouží si to, obvzlášť když trpí suchem a teplem z topení.

Levandule voní taky ze sprchového gelu od FeelEco. Vsadíme se, že ten vám bude brát i manžel!

Jestliže patříte k těm, kteří s láskou vzpomínají na podzim kvůli šípkům, nadchne nás bio šípkový olej (k dostání ve FAnn) od české značky My.

Vanilka a pomeranč patří k tradičním vůním zimy, a tak si je dopřejte ve vymazleném krému na ruce od Grow Alchemist.

Značka Whamisa představila Hydratační sprej s květy z damašské ruce. Ačkoliv zvyk praví používat spreje na obličej hlavně v létě, nebojte se tvářím dodávat vláhu i v zimě. Zaslouží si to, obvzlášť když trpí suchem a teplem z topení.

Voňavá Weleda pak uvedla arnikový gel a krém napomáhají regeneraci pokožky.

Esenciální olej Balm Balm s vůní Grapefruitu najdete v nabídce Zootu, dejte si ho do aromalampičky pokaždé, když budete potřebovat povzbudit a nakopnout. Dodá vám energii!

Také si přečtěte

podobné

Seznamka. Poznejte značku Novexpert

Pamatujete na Líbimseti? A zažili jste éru Seznamky, Edarlingu nebo Badoo? Tak my tu máme jednu seznamku kosmetickou. Vyberte si tam svého miláčka na celý život. Protože láska na první dotek se neopouští.    Říká se,...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!