Růže, levandule, šípky, arnika… Ať vám zima voní přírodou

Že zimě chybí vůně? Omyl, můžete si je užít ve vaší koupelně. Vytipovali jsme pro vás z beauty novinek ty nejlepší, které vám provoní den.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

11 ledna, 2022

Jestli milujete dlouhé koupele v teplé vodě, bude vám skvěle sloužit koupelová sůl Tetesept, která uvolňuje svaly a pomáhá namoženým kloubům.

Dvousložkové koncentrované sérum od Kláry Rott s názvem Harmonie vás do ní přenese. Používejte ho dnes Pomáhá předcházet vráskám díky výtažku kmenových buněk z alpské růže společně s hydrolátem levandule. Proti suché pokožce, šupinkám a křehkému vzhledu pokožky bojují arganový a baobabový olej.

Ačkoliv zvyk praví používat spreje na obličej hlavně v létě, nebojte se tvářím dodávat vláhu i v zimě. Zaslouží si to, obvzlášť když trpí suchem a teplem z topení.

Levandule voní taky ze sprchového gelu od FeelEco. Vsadíme se, že ten vám bude brát i manžel!

Jestliže patříte k těm, kteří s láskou vzpomínají na podzim kvůli šípkům, nadchne nás bio šípkový olej (k dostání ve FAnn) od české značky My.

Vanilka a pomeranč patří k tradičním vůním zimy, a tak si je dopřejte ve vymazleném krému na ruce od Grow Alchemist.

Značka Whamisa představila Hydratační sprej s květy z damašské ruce. Ačkoliv zvyk praví používat spreje na obličej hlavně v létě, nebojte se tvářím dodávat vláhu i v zimě. Zaslouží si to, obvzlášť když trpí suchem a teplem z topení.

Voňavá Weleda pak uvedla arnikový gel a krém napomáhají regeneraci pokožky.

Esenciální olej Balm Balm s vůní Grapefruitu najdete v nabídce Zootu, dejte si ho do aromalampičky pokaždé, když budete potřebovat povzbudit a nakopnout. Dodá vám energii!

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!