Když vás baví zelená voda a kočičková pěna aneb Testovali jste HiPP

Vrhli jste se na testování kosmetiky HiPP a užívali jste si hravé obaly. Nedivíme se – i nás si tahle voňavá ZOO parta podmanila.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

3 minuty čtení

23 listopadu, 2020

100 % maminek říká: Pěna na mytí kachna se nám líbí. Je snad přesvědčivější argument? Pěna na mytí ručiček i celého těla ve tvaru kachničky je u značky HiPP už evergreenem. Postupně kachničku doplnila celá smečka zvířátek, a tak jsme vám spolu se značkou HiPP nabídli možnost zvířátka otestovat. Přihlásily se stovky maminek, což nás neskutečně potěšilo.

Testovali jsme i my v redakci – ZDE!

„HiPP kosmetika byla první volba, když se mi narodilo miminko. I u druhého jsem se k ní bez váhání vrátila.“

Test dětské kosmetiky: HiPP, Mustela, Manufaktura, Kokoso Baby, Saloos

Nás i vás nejvíc bavila vůně, konzistence, vstřebatelnost a roztíratelnost krémů a nápadité obaly. Ty ocenily rovněž (nebo snad hlavně?) děti. Obaly podporují jemnou dětskou motoriku a hravou formou učí správným hygienickým zvyklostem. Komu by se nechtělo do vany, když tam na něj čeká hrošík se zelenou vodou? A kopec pěny? „Ta určitě přiláká i ty, kteří vodu moc nemusí, což náš syn rozhodně není,“ napsala Adéla z Brna. A není jediná, komu se pěna zalíbila: „Barevná pěna do vody nás dostala nejvíc,“ svěřila se maminka Alžběta Šosovicová z Frýdku-Místku.

Po koupeli pak přichází na řadu mazání, třeba (s) kočičkou. Hned 93 procent maminek prohlásilo, že je šetrná k pokožce miminka. Myslí tím samozřejmě tělový krém v pěně, který právě obal ve tvaru kočičky ukrývá. „Kočička – další z oblíbenců, krásné balení, pumpička a překvapivá konzistence, třikrát jsem musela zkontrolovat, zda se opravdu jedná o mléko. Velmi lehoučké a příjemné,“ napsala nám Adéla P. z Brna.  Také mamince Denise se líbila skvělá tělová konzistence tělového mléka a jeho rychlá vstřebatelnost do pokožky dítěte.

Podobné názory zazněly i na další mazání – tentokrát v kelímku ve tvaru želvičky. Nasmáli jsme se u názoru jedné maminky, která želvičku musela před synem schovávat, protože by s ní namazal nejen sebe, ale i všechno kolem, jak ho s ní bavilo „pracovat“.

 

Pochvalu si vysloužily i hydratační vlastnosti výrobků, pokožka po nich není vůbec suchá. I když se do testování přihlásily i maminky dětí třeba s atopickým ekzémem, u žádného dítěte se neprojevila nežádoucí reakce, naopak – pokožku oba krémy (kočička i želva) krásně vyživují. „Překvapila mě tím, že moje děťátko mělo krásně hydratovanou pokožku, příjemnou na dotek a voňavou,“ napsala Šárka K.

Kosmetiku si testující opravdu chválili. Ostatně 93 procent maminek v našem testovacím klubu odpovědělo na otázku, zda ji po těchto zkušenostech zakoupí, rozhodně ano. A zbývající procenta? Ta se přiklání k názoru „spíše ano“. Kosmetika HiPP u vás tedy zabodovala na maximum. A tak se k ní rádi vracíte, když máte druhé dítě, a to i po mnoho letech. „Hipp jsem používala už u prvního syna před 14 lety, je to taková stálice a jistota kvality na trhu, něco jako Lego či Volvo,“ tvrdí Adéla P. z Brna. Přizvukuje Dagmar K.: „HiPP kosmetika byla první volba, když se mi narodilo miminko. I u druhého jsem se k ní bez váhání vrátila.“

Do testování jsme zapojili také influencerky. Jejich názory uvidíte na postech v galerii.

 

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!