Můj nejsladší Valentýne, asi Tě láskou sním. Novinky pro gurmety (k pomilování)

Pojďme je projít rychle, než se nám začnou sbíhat sliny a budeme si muset jít okamžitě něco dobrého smlsnout. Tyhle valentýnské dobroty jsou zkrátka k sežrání.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

2 minuty čtení

2 února, 2021

Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri ve valentýnské edici nejen pro zamilované – až budeme mít romantickou chvilku, chceme být zasypány kokosem i čokoládou.

SodaStream sem patří taky – vždyť má krásně rozkvetlé lahve, znovuplnitelné nejen pro bublinkovou vodu.

Mixit sice vzkazuje, že si nepotrpí na klišé, ale valentýnský tubus připravil. Láska na něm maluje na oblohu ty nejkrásnější výhledy a uvnitř to svatý Valentýn hraje jak jinak než na chuť.

Když nemáte jistou kuchařskou ruku, ale něco upéct zkrátka chcete, můžete zvolit předpřipravenou směs na muffiny.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Jestli jste se rozhodli vytvořit nějaký valentýnský dezert sami, budou se hodit drobná čokoládová srdíčka – jak jinak než růžová. K dostání na Dortisimo.cz. Mimochodem, s přípravou sladkých dobrot vám pomůže vysokorychlostní mixér Tefal InfinyMix+.

Kdybyste si ale nevěděli rady, jak na to, použijte směs Grizly Sweets na muffiny, jejíž recepturu vytvořila renomovaná cukrářka Darina de Oliveira Costa. Do předpřipravené směsi stačí přidat jen pár mokrých surovin a těsto je hotové. Kromě toho nadchne i složení. Bezlepková směs Grizly Sweets na muffiny má snížený obsah cukru, je bez barviv a umělých aromat. Jsou v ní použity kvalitní suroviny jako bílá belgická čokoláda, kokos, tapioka, pohanková mouka, rýžová mouka či lyofilizované maliny.

Že nemáte chuť na sladké? Pro luxusní řadu olivového oleje a olivových a balsamicových perel Full Moon byly olivy sbírané při úplňku. Jak magické.

A proč si taky nedopřát něco dobrého i na pití?

Broker’s Pink je prémiový gin ovoněný jahodami (k dostání na warehouse1.cz). A co trochu bublinek? Málokdo pohrdne šampaňským, a ještě méně lidí značkou Piper. Perlivou klasikou, ženami milovanou, je Mionetto, růžovou klasiku představuje Freixenet nebo i heart rosé. A zkoušeli jste už někdy Jahoďák?

Na závěr tu máme ještě jednou něco, co teprve tekuté bude, ale už teď je to hravé a zajímavé – kávu, na kterou vám v řemeslné pražírně Zlaté zrnko vytvoří popisek dle vašeho přání. A přidají klidně i symbol srdce.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!