Tři kila dolů pohodlně. Chápeme a navrhujeme tohle

Cesta ke štíhlejšímu postavě rozhodně nemusí být trnitá a dlážděná striktními omezeními. Pokud chcete zhubnout dvě tři kila, nasadit zdravější jídelníček nebo i zhubnout daleko víc, máme pro vás pár rad.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

5 července, 2022

Někomu se zkrátka nedaří změnit jídelníček tak, že vynechá sladkosti (protože je tak miluje), omezí těstoviny a pečivo a dá si 5x denně zeleninu. Někdo na ten musí jít zkrátka jinak a potřebuje se změnou jídelníčku ke zdravějšímu stylu pomoci.

A s nabídkou, která je dnes na trhu, to jde opravdu snadno. Zaměřili jsme se na české značky, které vám mohou pomoci.

Než si dávat sušenku na benzince, radši zvolte proteinový koktejl.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Chcete zhubnout dvě tři kila? Potřebujete trochu omezit sacharidy? Mít pár svačin a obědů připravených za pár minut nebo dokonce vteřin? Řešení představuje DailyMix, značka potravin s nízkým obsahem sacharidů. Ke snídani granola s lyofylizovanými malinami, k obědu boloňské špagety, k svačině pyré, i tak může vypadat váš nový jídelníček díky DailyMixu.

Rádi byste vyměnili obyčejné těstoviny? I do redukčního jídelníčku jsou vhodné konjakové těstoviny (zapátrejte po značce Slim Pasta). Nevaří se, jen prohřejí.

Trápí vás kilogramy? Unikátní dieta bez hladovění, která dobře a rychle funguje, je ketonová. KetoMix jídla vás budou bavit – palačinky, omelety, tyčinky, polévky, ale třeba i koktejly, výběr je široký.

Zmínili jsme koktejly – těmi můžete nahradit ve svém rychlém životním stylu třeba svačinu. Ten od SimplyMix je nabitý živinami a adaptogeny, zasytí vás na dlouhou dobu, a navíc ušetří cenné minuty v denním režimu.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!