Usnadněte si jaro. 3 fresh tipy, které vyřeší, co vás trápí

Že vám někdy dochází energie? Cítíte se unavená a nesvá? Jsme taky mámy a chápeme to. Máme pro vás 3 tipy, které vás dostanou do pohody.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

19 dubna, 2022

Osvěžte tváře

Když se špatně vyspíme (a my můžeme mluvit v množném čísle, protože k vám, maminkám, patříme), podepíše se to hned na naší pleti. Je šedá, unavená, vrásky hned vystoupnou. A my potřebujeme dobít i na „povrchu“. Osvědčila se nám jemná ranní masáž obličeje. Bez výmluv, ty tři minuty v koupelně máte, i kdyby to znamenalo, že batole vytočí celou ruličku toaletního papíru.

Tváře osvěžte micelární vodou nebo minerálkou ve spreji, případně odličte, jak jste zvyklé. Přes noc si nechte v ledničky obyčejné kovové lžičky, případně – lépe – masážní roller třeba z růženínu. S touto chladnou pomůckou si pak přejíždějte po tvářích či čele směrem ven.

Rollerem můžete do pokožky vpravit i sérum nebo krém – oční i denní, jak potřebujete. Nové péče s kaviárem od Dermacolu (hledejte ji pod názvem Caviar Energy – už ten název je všeříkající) pomůže vaše tváře pozvednout a projasnit. Síla extraktu z bílého kaviáru a dalších výjimečných složek jako mikrořasy, skvalan či koenzym Q10 zaručuje hloubkový omlazující účinek.

Velké latté se do pitného režimu nepočítá. Vsadíme se, že když si odměříte, kolik tekutin denně vypijete (a budou to zhruba dva litry), budete se cítit svěžejší.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Nastavte si budíka o 10 minut dřív

Víme, každý se chce prospat co nejvíc, ale někdy se právě těch 10 minut navíc hodí, abychom nešíleli ve stresu. Nebo se třeba jen v klidu v posteli protáhli, prodýchali, zvedli nohy a zahýbali kotníky – dřív, než se pod naši peřinu připlazí celá smečka.

Náš tip: Digitální budík od Sencor má barevné podsvícení hned v 10 barvách, abyste si mohli vybrat tu svou, oblíbenou, a ráno tak bylo ještě příjemnější.

Pijte

A teď vážně myslíme dost vody. Říká se to pořád, ale kdo opravdu vytáhne litr a půl tekutin? Ne, velké latté se šlehačkou ve Starbucksu se nepočítá. Noste si pořád s sebou pohodlnou láhev, pevnou, omyvatelnou v myčce, kterou nebudete muset pořád vyhazovat a vyměňovat. Myslíme přece na přírodu!

Tip: Lahev SodaStream My Only Bottle je skvělým řešením na cesty, do fitness centra i do přírody. Díky objemu 0,6 litru je malá i lehká zároveň, přenášení a manipulaci ulehčuje praktické poutko na nerezovém uzávěru. Lahev je vhodná i pro výrobníky SodaStream, takže si do ní můžete připravit i svůj oblíbený perlivý nápoj. My Only Bottle je vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA, který vydrží i extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí, a odolá i teplotám do 70 °C a nárazům či poškrábání.

Vsadíme se, že když vydržíte celý týden pít opravdu zhruba dva litry vody, budete svěžejší, vaše tváře nebudou zašedlé a zlepší se vám trávení.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!