Velikonoční brunche 2023 v Praze nejen pro rodiny s dětmi. Aktualizujeme

Brunche jsou oblíbené nejen o Velikonocích. Děti se zabaví, rodiče skvěle nají. Za nás jsou oblíbenou příležitostí k setkávání rodin s bezdětnými.

 

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

23 února, 2023

Nejlevnější brunch? Velikonoční brunch v Hard Rock Cafe Praha láká malé rockery

Breakfast with Bunny, to bude skvělé jídlo, soutěže, zábava i malování na obličej.

Týden před Velikonocemi se v Hard Rock Cafe Praha odehraje již tradiční akce s názvem Breakfast with Bunny. V neděli 10. dubna 2023 od 10 do 12 hodin bude pro děti připraveno spousta zábavy. Po přivítání se budou moci zúčastnit pěvecké a taneční soutěže o ceny. Svou energii pak mohou vybít během mini disca, nechat si pomalovat obličej, anebo si ozdobit vajíčko.

Kromě zábavy si mohou malí i velcí samozřejmě užít také vynikající brunch. Servírovat se bude čerstvé ovoce, jogurt s müsli, křupavé pečivo, domácí palačinky s javorovým sirupem nebo anglická snídaně s grilovanou slaninou a párečky. Pro děti bude neomezená konzumace nealkoholických nápojů. Cena pro dospělého je 295 Kč, pro děti 210 Kč.

Detaily na www.hardrockcafe.com/

Brunch láká na ústřice nebo vejce s lanýži. Kde tenhle luxus servírují? V hotelu Mandarin Oriental.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Luxusní velikonoční brunch 2023 na Malé Straně. V Mandarin Orientalu budou nejen ústřice

Šéfkuchař restaurace Spices, Michal Horváth, láká hosty na bohémský velikonoční brunch do původní křížové chodby Monastery Lounge.

Velikonoční brunch v roce 2023 proběhne pouze v neděli, 9. dubna 2023 od 11.00 do 14.00 hodin.

Na co se můžete těšit? Na koktejly a samozřejmě také lákavý buffet, včetně čerstvých ústřic. Podávat se bude také rozmarýnové jehněčí, vejce mimóza s lanýži, kuřecí paté a krůta s bylinkovou krustou. Potěší lososové placičky. Vegetariáni si vychutnají třeba zeleninové lívance, houby s bylinkovým máslem nebo grilovaný chřest.

Na své si přijdou i nejmladší gurmáni, pro které je připraven speciální koutek s dobrotami i malá dílnička na zdobení kraslic.

Cena velikonočního brunche v hotelu Mandarin Oriental pro dospělé je 2 850 CZK na osobu, děti od 4 do 12 let platí 1 200 Kč a děti do 4 let mají buffet zdarma.

Velikonoční brunch Praha 4-Michle v Beef & Beer

Víte co je pučálka, pražmo, kočičí tanec, šumajstr nebo třeba klobásníky? Všechno to jsou tradiční velikonoční pokrmy a jídla, která se připravují během velikonočních svátků… A v podobném tradičním duchu bude i Velikonoční brunch v Beef & Beer.

V téhle pražské restauraci se na vás těší 2. dubna v čase 12-16 hod. Rezervace na tel 576 514 028

Cena brunche zatím nebyla zveřejněna.

Velikonoční brunch – vítání jara s výletem lanovkou

V Ristorante Il Giardino Toscano se setkáte s jedním unikátním zážitkem: do restaurace s nádherným výhledem na Prahu Vás vyveze unikátní hotelová lanovka z budovy hotelu NH Prague City.

Velikonoční brunch – vítání jara se koná 1. dubna 2023 od 12.00 do 15.00 hodin.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!