Tak si připijeme na začátek léta! Naše tipy, co vám zachutná nejvíc

Oslavit konec tohoto podivného školního-školkového roku a začátek prázdnin, to by chtělo, souhlasíte? Nemáme na mysli žádnou opíječku, na to už jsme chytré mámy, ale jedna sklenička přijde možná k chuti. Nebo radši nealko? Máme tipy pro každého.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

10 června, 2021

Začneme jedním alko. Připíjíme ginem, konkrétně ginem Dynybyl, který je v provedení Bezinka a Violet. A to už svádí k takovému holčičímu míchání lehkých drinků. Řízněte Bezinku sodovkou, k borůvkovému, světle fialovému ginu Violet zase přidejte tonic, a máte jeden uvolňující dámský drink.

Tahle novinka nás baví skoro jako nadcházející prázdniny. Sodastream vpustil do vašeho výrobníku perlené vody ikonické chutě nápojů PepsiCo. Můžete si tak z vaší vlastní vody a koncentrované příchuti vyrobit klasickou Pepsi, 7UP (ehm, zkuste to s tím bezinkovým ginem) a Mirindu (děti budou milovat…). Navíc jsou k dispozici i varianty bez cukru – Pepsi Max, 7 UP Free a Mirinda Diet.

Příchutě jsou balené ve 440ml lahvičkách s praktickým dávkovacím víčkem, namícháte z nich asi devět litrů nápoje, takže jako šest pet lahví – které už nebudete muset tahat. Zaujal nás i Megapack – kromě výrobníku Spirit Black, který vypadá vážně skvěle na každé lince, lahve s logem Pepsi Max a bombičky s potravinářským CO2 jsou přibalené i příchutě, a to jen za 2 299 Kč.

Na balíček kávy si můžete nechat napsat, co chcete. Vzkaz pro drahého, poděkování pro učitelky, poselství pro sebe…

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Milujete prosecco, ale alkohol si dát nemůžete? Tak v tom případě doporučujeme Vinselekt Michlovský a jeho řadu Revine. Perlivá vína z jižní Moravy skvěle chutnají vychlazená, ať už si dáte červen0, bílé, či oblíbené rosé. Všechna jsou připravovaná ze svěžích mladých vín,proto jsou i ve výsledné chuti svěží, aromatická a lehká.

Ale nějaké víno vám chceme doporučit taky. Začneme jedním sladkým a aromatickým – jahodové víno české značky Rybízák vzniká z dokonale dozrálých jahod ze Slovenska.  

A pak jedno oblíbené, španělské. Jediný doušek vína Freixenet vás přenese na Pyrenejský poloostrov. Vychutnat si ho můžete hned ve třech druzích – bílé, růžové a samozřejmě i červené: v jeho vůni je patrné zralé, ovocné aroma třešní, švestek, kakaa a vanilky. Mňam!

Nedáte dopustit na kávu? Tak si dopřejte přesně tu, jakou chcete, s nápisem, jakým chcete. Jak je to možné? Na e-shopu Zlaté Zrnko vám vytvoří popisek balení kávy dle vašeho přání. Můžete použít 1-20 znaků, i například symbol. A vybrat si můžete různé druhy kávy, s kyselým nádechem nebo čokoládou. My doporučujeme dávku kávy třeba pro paní učitelku.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!