Vyhrajte pánský parfém, voňavý valentýnský dárek

Kdo by nechtěl podmanivou vůni plnou citrusů a dřeva? A co takhle mít jednu zadarmo, jako dárek?

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

2 minuty čtení

2 února, 2021

Moderní vůně, díky níž získá každý muž nezaměnitelné charisma a snadno dosáhne svých cílů, kdo by po takové netoužil? Dřevitá vůně s jalovcem, bergamotem, olivovníkem, cedrem, levandulí, pelyňkem a citronem je ideálním dárkem ke svatému Valentýnu.

Toaletní voda Jeanne en Provence Olive Wood & Juniper je dokonalou moderní vůní, kterou můžete získat. A hned o objemu 100 ml!

Stačí nám dát vědět, jaký článek vás na www.mamavolba.cz zaujal. Odpovědi (třeba v podobě odkazu na článek) vkládejte do komentáře pod tímto článkem. Komentáře najdete zcela dole na stránce (pod souvisejícími články i odkazem na newsletter).

E-mailové adresy nebudou zveřejněny. 

Těšíme se!

Jedno výherce vylosujeme hned v pondělí 8.2.2021, aby mu parfém včas dorazil do Valentýna.

Stačí nám dát vědět, jaký článek se vám na MAMAvolba.cz líbí nejvíc. Chceme vědět, co vás baví číst.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také si přečtěte

podobné

Za zapojení do MAMAletteru vyhrajte Lego Duplo

Aby vám přišel e-mail plný toho nejlepšího z MAMAvolby, musíme spolu vyřešit registraci. Jedna e-mailová adresa, dva kliky, a je to hotovo. Mezi těmi nejrychlejšími pak vylosujeme dva výherce Lego Duplo."Každou středu...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!